• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4806 A

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nije normalno ali to je mila majka kak zna biti.
Dotegni lajtunge ili zamjeni koju bakrenu pločicu pod šupljim vijkom, a i pod samom kockom (zašarafljena je gore sa dva imbus vijka) su ti 4 oringa i to bu vozilo još dugo.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
A kolko bi cca koštalo da se na takav Torpedo ugradi hidraulički volan? Sad je klasika…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Rabljeno, dve dobre prikolice cepanica, a novo i ćetiri
 

Josip Mali

Novi član
Tu od
12 Lip 2022
Poruka
3
Upravo smo kupili (za vrlo male novce)4806 C.1987 godina.Više od 10 godina je stajao u štaglju.Ima (široku)kabinu s grijanjem,vrata su skinuta. 4 stakla ima ,4 nema.Nema poklopac rezervoara ni poklopac za ulje.10 godina nije paljen.Planiramo ga potpuno obnoviti,sa novim i djelomično korištenim ispravnim dijelovima.Trošak planiramo pokriti prodajom 45-ice,upravo registriranom,s (uskom)kabinom i novim gumama. Netko od članova ovog foruma sigurno ima kakva dodatna pitanja ili preporuke.Hvala!
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
170
Kako si zadovoljan sa tim malim torpedom? Ima li kakve razlike kod tih malih modela osim u kW i što noviji imaju servo i nešto su brži. Planiram uzeti jednog od tih modela
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
540
Puko mi jedan zub na konusno tanjurastom zupčaniku,otišo je ležaj koji drzi zupčanik pa odmah da i mjenjač prepakujem.Na internetu vidim konusno tanjurasti 4000kn ruen makedonski da li ima šta bolje ili je to na bolje što ima u ponudi?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Nema ništa bolje ili drugo novo. Jedino rabljeno negdje naći od Deutza orginal, ako paše.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ruen Kočani su za Juge, kad sam bil tam, proizvodili dobre diferencijale i zupcanike.
Vjerujem da je još uvijek tak
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Ruen Kočani su za Juge, kad sam bil tam, proizvodili dobre diferencijale i zupcanike.
Vjerujem da je još uvijek tak
Riječ je o ovoj firmi?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,474
Imam problem na hidraulici. Pod opterećenjem poskakuje. Ima snage, digne bez problema rolo balu sjenaže ili kalač koji ima 450 kila… Jel to regulator hidraulike ili kak se to već zove? To je tak od kad znam za sebe a traktor je kupljen novi. Nezgodno je kad se vozim a to cuka…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Moguče da je regulator, ali pošto veliš da je to praktički od kad je novi bil možda su kod ugradnje stradali orizi.
Ja bi probal izvaditi klip, vidjeti manžete i izvaditi razvodnik. To je par kuna troška dok je novi razvodnik ipak dost skup.
 
Na vrh