• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 7506

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Probaj onak kak sam ti opisal, možda je na dizi.
Pokazalo bu negde.
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
bum probo dok malo bu toplije vani
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Trebam pomoć oko pumpe goriva- Ac pumpe na Torpedo 7506. Stara mi nije regirala na ručno pumpanje. Danas kupim novu IMP tip 125.00.00.
Namontiram je, stegnem, probam da pumpam isti slučaj kao i sa starome, ne osjjeti se pod rukom da pumpa gorivo. Kad je odvojim na šarafima od boš pumpe. radi noramalno.
Znate li u čemu je kvaka?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Možda, ali samo možda je baš na bregu bila pa nije pumpala, a ako nije tak onda je najvjerojatnije caka u capici koja izlazi i AC pume. Duljina, oblik, kut ....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dok namontiraš pumpu, probaj traktor malo zaverglati, ali nedaj mu da upali, znači samo ga malo cimni na ključu tak da se bregasta okrene pa da capica pumpe ulovi na breg, onda bi trebala bolje pumpati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Cimni ga malo, ako je capica predugačka možda ju strga :icon_axe:
Capica mora biti slobodna da bi ti mogel ručno pumpati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tak ja delam na IMT-u. Dok kupim novu pumpu očekujem da je original i ona pumpa, ali slaba, onda ga cimenm da vlovi bolje na bregastu i ona pumpa ko luda, kužiš me, znam!! :)
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Probam sutra vaše savjete pa budemo vidjeli što će se dogoditi. Što mi je najčudnije par puta sam pokrećao motor alnaserom, zar je moguće da svaki put potrefi na brieg pa se ne može pumpati ručno. Inače traktior radi normano kad sam ga upalio. A capica je identična kao na staroj pumpi, isti kut, ista dužina.
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
zašto motor od torpeda proizvodi zvuk cik-cik-cik-cik... upali normalno, ništ se ne čuje i nakon minutu se čuje i onda opet nakon minutu ((cca)) dok se ugrije prestane?

...i da dodam...ima pare na odušku, ne puno ali ima je..i baca ju onak isprekidano...
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
hehe..vidiš nisam probavao bez remena upalit..iako vjerujem da nije...al dobro si me podsjetio
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
treba bit taman tolko da ne pari na odušak čim ga upališ.....sve ostalo valja
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Zanimaju me prednje gume za Torpeda Adrijatic 7506 dv.Po papirima pise da idu 9,5-24 i zadnje 16,9-30 sada su takve dimenzije, ali ja bi kupovao prednje samo ali bi uzeo 11,2-24 pa me zanima da li ce to smetat puno prednjem pogonu posto bi onda morao i zadnje promjeniti u 18,4-30 a njih nemislim jos mjenjati
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
nebi trebalo smetati, ja sam vidio vec dosta njih s tim gumama napred a iza 16.9. evo da se pohvalim, od danas je i kod mene u dvoristu 7506. :drink:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
koja godina i koliko si ga platio da vidimo kako izgleda?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
hvala, 85god,4500eura stavit cu slike tokom dana, vec je zaposlen, otisli s njim odma u sumu da ga isprobaju haha
 
T

tadeuskristicus

Guest
Torpedo 7506 - nemogu nači čep za rezervoar

Poštovani, naprije pozdrav svima u na ovome forumu..Do sada sam imao imt pa sam nedavno kupio Torpeda...heee:D:

Dakle, za mog novog ljubimca ne mogu naći čep od rezervoara. Problem nastaje u tome sto nema klasicni rezervoar, nego plastični nekakav sa čep koji izgleda kao da je od kanistera nekog, a ne od traktora. Da li se neko susreo sa istim problemom, il neka ideja? Hvala Unaprijed....
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Re: Torpedo 7506 - nemogu nači čep za rezervoar

Može koja slika? Pa da vidimo taj rezervoar i tu zvijer od traktora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh