• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 7506

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Re: Torpedo 7506 - nemogu nači čep za rezervoar

Nek ti tokar napravi novi.
 
T

tadeuskristicus

Guest
Re: Torpedo 7506 - nemogu nači čep za rezervoar

Evo slike cepa, mada se bas ne vidi sve.
0
.
0
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Kojega prodaje 7506 dupljaka 96.god dvoji kotači zadnji uski i široki traži 9000 € traktor je dobar . Jel to puno ili malo ?
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Pošto je 96 godište,uski i široki kotači, po meni nije niti puno niti malo, recimo to je neka realna cijena. Naravno ako je stanje dobro.
Ali čekaj odgovor nekog malo više iskusnijeg od mene. Sigurno će još neko reći.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Re: Torpedo 7506 - nemogu nači čep za rezervoar

Evo slike cepa, mada se bas ne vidi sve.
0
.
0
Ne vidi se ništ, ali nije ni bitno, znamo kak čep izgleda.
Vjerujem da si kod Hubzina pital i da znaš kolko tam košta?
Mogu pitati kolegu gde ga je on uzel, on je 500 kuna dal.
 
E

el pibe

Guest
Za kaj 500 kuna?Toga su pa dobro preveslali.Povremeno sam krpao plastične rezervare u 90% slučajeva su od PE.Znali su mi dolaziti takvi razbijeni od bagera da bi čovjek zaplako kad ih vidiš.Skini taj rezervar i odnesi kod nekog tokara kak su ti rekli i nek ti novi istokari.Ili odi kod plastičara nek ti navari neki holender sa klasičnim navojem i još ti bu dao rezervni čep i to sve NE SMIJE koštati više od 200kn.Ustvari ne daj.A za 500kn kupiš drugi rezervar.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Cjena je takva kakva je, zato sam ju i napisal, a nisam rekel da se to neda napraviti.
Za kaj skidati rezervar, to je ogroman posel. Radije posuditi čep ili traktor k tokaru otpeljati pa nek pripasiva.
 
E

el pibe

Guest
Ma samo velim da pretjerivaju sa cijenama,to nije normalno.Još bolje ak mu netko more posuditi čep pa si tokar uzme mjeru kak si rekao.Ili otići na auto otpad možda paše od kakvog kamiona ili nekakvog kilera.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Problem kod prednje vuce na Torpedu adrijaticu 7506 kada ostanem u blatu i kada je kotacima tesko okrenut odnosno kada su jako u blatu neradi mi prednja vuca samo kotaci drhte kao da nesta nece ukopcat ovako dok se vozim rade samo kod velikog opterecenja neradi ista stvar je i u rikverc sta bi mogao biti kvar?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
A di se nalaze te lamele jel to na prednjem mostu negdje ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Znaci tamo do kuda ide ona rucka za ukapcanje prednje vuce ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
koja treba da je kompresija torpedo 7206
unapred hvala.

Post je star ali mozda ce nekome koristiti ovaj moj podatak!!!
Kompresija je 30bara kad je motor nov!!!
A kada je niza od 26 potrebna je generalka!!!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Znaci ispustim ulje i skinem tu dzombu dole,skinem kardan odpojim rucku za ukapcanje vuce i to bi vj bilo to...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Tako je, a kaj buš unutra našel javiš
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Sic mi je zapeo za oko da nemas sliku sica dok je kabina bila gore da vidim jel ima mjesta za sjesti pošto nije preklopni.Moj se raspao pa moram mjenjati a ovi sto se nalaze u lokalnim traktorskim dijelovima za 600kun mi se ne sviđaju jako su slabi i neudobni
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ima negde garant ali moram potražiti. Kad nađem i ako nađem stavim.
To je zračni od nečega pripasan gore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh