• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Imaš duplu pumpu hidraulike na njemu?
Pogledaj kam vode deblje (obično su gornje) cjevi koje dolaze u pumpe
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
kaj bumo sa tvojim koljenom bumo ga vrtali ili da pricekamo jos malo bum pogledal za cijevi u jutro kad ga upalim moras malo smotati volan ljevo desno a onda ukopca punpu volana i pocne i dizati hidraulika
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ako treba :icon_redface:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=NYCZ9cWPcjI[/YT]
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
kak mislis dupla punpa moj ima straga sa leve strane na ruki jedan pomocni cilindar hidraulike sadvije cijevi gornjom debelom i jednom tankom ispod ispred jedna cijev ide na volan i jedna na kipu to je sve sto se vidi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Jel ovo ilegalac na videu?
Je Puknuti, on je :icon_rofl:
kak mislis dupla punpa moj ima straga sa leve strane na ruki jedan pomocni cilindar hidraulike sadvije cijevi gornjom debelom i jednom tankom ispod ispred jedna cijev ide na volan i jedna na kipu to je sve sto se vidi
To je cilindar, ja pitam za pumpu.
To je ono zašarafljeno na motor sa lijeve strane, srebrne boje
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
muha ja se samo salim vidim da si glavni na forumu za sve traktore a ko to tamo peva

Je Puknuti, on je :icon_rofl:

To je cilindar, ja pitam za pumpu.
To je ono zašarafljeno na motor sa lijeve strane, srebrne boje

nemam pojma bum pogledal nemas jednu sliku
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
ok bum sutra pogledal oko toga pa se cujemo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Pozdrav razlika između Adriatika i običnog TD 4806c je ta da je Adriatik brzi za 5 km i ima hidraulicni volan i ima neovisno kvacilo kardana tj rukom povlacis kvacilo, a ovaj prvi torpedo na slici ima haubu od adriatika
 

harlekin

Novi član
Tu od
2 Tra 2013
Poruka
5
Hvala na odgovoru ali daj mi još samo reci kaj se tiče ovoga prvoga.....misliš da je hauba mjenjana ili...?
Jer sam zval vlasnika i nema servo. Jel pravilo da svaki adriatic ima servo?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Svaki Adriatik bi trebao imati hidraulicni volan ali uvijek može biti iznimke, ovo za haubu može biti da je mijenjana jer stari model tj 4806C ima haubu cijelu od lima sa okruglim svjetlima a novi Adriatik td 48 ima onu plasticnu masku sa kockastim svjetlima i Adriatik mislim da starta od 1998god
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Tu je i filter na dnu mjenjača ispod dekla poput zf-a,samo mi nije jasno kako nema prioritetnog ventila na pumpi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
gornja debela cjev iz pumpe ide izmedu zadnjih tockova spojena na blok mjenjaca a tanka sa pumoe ide na volan evo ti par slika
Predajem se
 

Najnoviji postovi

Na vrh