• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
Cure i dečki, ima li netko onda tu limenu kutiju viška da je odkupim? :biggrin:
Ili da mi barem skicira mjere pa ću probati napraviti sam.

Kopiraj neku....i stavi unutra električni ventilator i neka 3-4 cijevi odvode zrak u kabinu
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
To je dobar prijedlog. Možda bi elektromotor iz fena za kosu bio OK. Zanima me gdje je bolje staviti tu kutiju: na prvi dio motora (1-2 cilindar) ili na zadnji dio (2-3 cilindar)? Pitam zbog eventualnog pregrijavanja motora?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Razmišljam kako najbolje zatvoriti kabinu odozada na malom Torpedu, znači onaj dio ispod zadnjeg stakla. Znam da ima ona plastika što se "uvali" tamo, ali me zanima kako to izgleda kada se stavi. Koliko ima mjesta onda u kabini, koja je preglednosti prema polugama hidraulika i slično tome? Može li netko staviti koju sliku kako to izgleda iznutra u kabini kad je montirano ?
 

Bendelja

Član
Tu od
19 Pro 2014
Poruka
153
Jednostavno pumpa hidro ud mercedesa i glava volana od mercedesa nema cilindara jedino dva crrijeva od hidraulike i na tu osovinu od volana pase mekani volan kao iz auta bilo u Bj u masivi za oko130 kn jedino se treba napraviti novi nosač za tu glavu volana. U biti to je servo i kad ode pumpa ima još puž untra pa nikad nisi bez volana.
 

Robi1990

Član
Tu od
3 Velj 2016
Poruka
48
Bok, zanima me jedna stvar. U zadnje vrijeme na oglasnicima često naletim na Torpeda 75 i 90 svi friško ofarbani i kao sređeni, za dosta povoljne pare, evo trenutno ih je sigurno 5-6 na Njuškalu. Zato mene zanima vaše mišljenje, da nisu to kakve muljaže? Da se kupuju traktori od propalih kombinata i od više naprave jedan? Prije godinu i pol sam bio na rubu da kupim 7506 totalno sređen ko iz dućana za 43000 kn, no sumnja me zezala pa sam odustao. Evo čisto me zanima vaše mišljenje..
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
daj linkove tih koje gledaš,
a ovaj zadnji dio rečenice gdje se spominju kombinati često je istinit no uvijek ima izuzetaka. Isto je tako istina da s vremena na vrijeme prođem oglase i pogledam sve TD-e i davno nisam jednog našao koji prolazi pod OK robu, sve izrabljeno i ušminkano, jednostavno, treba gledati nešto drugo..
 

Dobrica

Član
Tu od
14 Pro 2015
Poruka
79
Nije problem popraviti, ali iz iskustva ti mogu reći da zadovoljstvo ne traje dugo. Problem su dijelovi kojih nažalost ima svakakvih. Druga je stvar što nema baš puno majstora koji su "sretni" kad moraju šarafiti po torpedima pa tako nema nikakve garancije. A kao i kod svakog rabljenog stroja još se uvijek nađe brdo nedostataka kasnije. Najvažnija stvar je da ovo nije stroj u cvijetu mladosti i na kraju kupnja takvog stroja može stajati puno para, a najvažnije živaca. Nadam se da sam bar malo pomogao.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Najjača fraza, 'poboljšan traktor rađen za izvoz', a traktor ubijen, pa što onda nije kao novi kad je toliko sveta riječ 'poboljšan za izvoz', gluposti, Razliku je činila jedino oprema, a nakon tih godina eksploatacije samo mu je mana što više pola toga nije ispravno i potpuno što je imao. Želim reći da ljudi koji su ga imali i kirijali s njime očekivali su čuda jer je rađen za izvoz, a oni koji kupuju opet očekuju čuda jer je rađen za izvoz, a može biti rađen za operacije po svemiru ako ga je loše održavanje, kirijanje, nemarnost vlasnika uništila, a velika večina ih je takvih.

Konkretan model, može proći u pola cijene. Popravak mjenjača kad se otvori može biti 15000 kn + tko će tu originalnu kabinu poluuništenu više vratiti nazad nakon popravka mjenjača, pa u nju treba uložiti još novaca, vremena i živaca. Na kraju krajeva u taj traktor da vizualno se vrati u stanje kakvo mu priliči, s tim popravkom mjenjača, nove gume + cijena za koju se prodaje, ukupno dolazi do iznosa 70-80.000 kn, a za te novce ima novijih i boljih strojeva, bez 2 mjeseca dorađivanja koliko treba crvenku.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
551
Prolazim danas kraj jednog ppk (poljoprivredno prehrambeni kombinat)neznam kako se to danas zove ni cije je al ocu rec tamo u njihovom krugu samo deutz-torpedo 75 i noviji john deere-i sve samo zeleni.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
730
Imam torpedo 6006, hidraulik cupka svakih 10 sekundi kad je pod teretom. Promjenjene sve gumice i filteri. Zna li tko sta bi moglo biti?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kolega htio neku zamjenu za njegov 577,ali ipak odustali..
Mjenjač je ipak zeznuta stvar,bolje da motor nevalja nego mjenjač..
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Znam za ventil sto se izvana vadi, prema rucici mjenjaca. Koji je drugi?
Mislim da se nalazi sa lijeve strane, kod rucice kardana, inbus sarafi.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Za skidanje sig. ventila treba skinuti sic i limeni poklopac.Za skidanje nepovratnog ventila razvodnik hid. mora van .
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Kolege dali neko zna zašto mi je težak volan na Torpedu 4006, zamijenio sam rukavce i čaure i sad je još teži, nekad je bio lagan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh