• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,663
Ma to napuni bačvu betonom i kroz nju ubaci osovinu da možeš na hidraulik zakopčat i vozi. Jedino ako misliš vozit prikolicu u isto vrijeme dok radiš sa utovarivačem, onda je već druga priča.
 

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Ne radi hidraulika iza, al to je vec druga tema, postavljeno je pitanje na temi za hidrauliku...
Iako cu to rijesiti uskoro, za ovaj problem bi radije utege nabavil ili felge
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Je li netko ugrađivao konusno-tanjurasti par 9/37 iz Adriatic serije u malog Torpeda 4506? Mislim tako mu povećati brzinu na cesti.
 

TD7506

Novi član
Tu od
16 Srp 2021
Poruka
3
Pozdrav,ako ima neko da mi proda original auspuh za Torpeda,bio bi zahvalan(Kupujem i klin poteznice)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
Za TD55 znam da ima za kupiti, mislim da je novi cca 250kn, a ti trebaš za TD7506? Da li je to isti auspuh kao za TD55 ili su različiti?
 

TD7506

Novi član
Tu od
16 Srp 2021
Poruka
3
Isti auspuh kao za 55,s tim da ja hoću polovno da kupim od nekoga,ovi noviji u radnjama nisu ni za k...Kupio sam pre par godina i posle 1500 rh izgoreo i tandrče,lupa na leru
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nisam imal pojma kolko je bilo modela torpeda. 🍻🙂
Pa to je čudo jedno.

 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
Kako si samo došao do toga? :)
Prošao sam stvarno puno stvari i načitao se oko TORPEDA, ali moram priznati nisam ni ja znao da ima toliko modela.
 
Posljednje uređivanje:

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
Jesu da, 55 je dobar traktor, ali zahtjeva brigu i pažnju vlasnika, ali kak bi ti reko ja RAKETU ne dam za nikakve novce, tak ja velim za TORPEDA. 7506 isto dobra mašina, imao sam prilike par puta da ga vozim.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,872
TD 9006A ili ti duga devetka, to je prava mašina, to trebaš probati, dan danas ga imaju tu kod nas u jednoj firmi i vuče vagone za pijesak, prošao brda i doline, stvarno nepoderivo.
Ma samo ti čuvaj RAKETU, ak on tebe služi i ti si zadovoljan, nema potrebe da ga mijenjaš. ;)
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743

TD7506

Novi član
Tu od
16 Srp 2021
Poruka
3
Po meni najbolje uzeti fabričke gume,a te su:
Prednje: 6.00-16
Zadnje: 12.4-28
Moja preporuka ti je Cultor ili Mitas,proveren kvalitet
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
580
Bok, dali je netko ugrađivao pomočne cilindre hidraulike na torpeda pa ako ima neki nacrt ili nešto bilo bi mi od pomoći, inače planiram stavit jedan ili dva pomočna cilindra na torpeda 4506
 

Najnoviji postovi

Na vrh