• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ima kolega možda broj/kontakt, ili ime/prezime od tog čovjeka koji mu je slagao?
Ja znam Mladena Barkovića, on je prije imao servis za Torpedo i Landini, sada je u penziji, možda je riječ o njemu, također je iz Zaprešića, ali nisam siguran da li se više bavi sa time.
Budem ga pitao
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ima kolega možda broj/kontakt, ili ime/prezime od tog čovjeka koji mu je slagao?
Ja znam Mladena Barkovića, on je prije imao servis za Torpedo i Landini, sada je u penziji, možda je riječ o njemu, također je iz Zaprešića, ali nisam siguran da li se više bavi sa time.
Da, to je taj
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ah, da je bar onda originalni Dajc, kad ga već slikaš pored Švabe ;)
Buš prodal Unija ili 533? Na tvojem mjestu ja bi Unija zadržal.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Da baba ima kotače bila bi autobus 🤷
Svejedno sam ponosan da sa 28 god kupim drugi traktor pokraj 3 auta i motora da mogu radit i zarađivat novce dok vecina mladih jedva da si zna i guzicu obrisat

Cigo ide na bubanj, a 533 nije moj.
Treba opet napunit madrac 🙊😂😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh