• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov junadi

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
A nije uvjek roba dobra ali ovi stvarno jesu a kad sam reko ovome kakvi su i da su domaći reko je da ga briga da ih nebu on jeo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali ste jučer gledali onu junad u Plodovima zemlje od Andabaka,šta mislite o toj vrsti stoke:confused::confused:
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
pa kak je tak mala cijena? u pdv jesmo.prije tri tjedna smo se dog sa otkupljivacem za 16, al sad daje 15. a ja i stari razmisljamo o 17 kn/kg. za koliko da ih damo?
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
pa kak je tak mala cijena? u pdv jesmo.prije tri tjedna smo se dog sa otkupljivacem za 16, al sad daje 15. a ja i stari razmisljamo o 17 kn/kg. za koliko da ih damo?

kak mala?'cijena je dobra,,,ja svojemu kupcu reko 17,,,pa odgovorio,,moze bez pdv,,,pa mu dao po 16,,a trazi,,cim vecu cijenu,,sta da ti kazem,,ja prodao,,proslu srijedu,,,
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
kak mala?'cijena je dobra,,,ja svojemu kupcu reko 17,,,pa odgovorio,,moze bez pdv,,,pa mu dao po 16,,a trazi,,cim vecu cijenu,,sta da ti kazem,,ja prodao,,proslu srijedu,,,

mi smo prodali pšo 16 na odgodu od mjesec dana po 16 i to prije 3 tjedna, i znam da je cjena podala sad jedino da oper raste ali to dali jesi ili nisi u sustavu pdv-a to tako kaže zato sto zna da jesi i da nećes prodat bez pdv-a

a cjena je dobra z uho ali kad se napravi kalkulacija onda je to tako tako
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,233
A znate li tko je Andabak?
I može li itko ovdje uložiti 40mil kn u nekaj takvoga?
Osim toga, on nebu imal problema s plasmanom, poput bilo koga od vas, jer ima hotele, pa mu je ovo samo način da zaradi još više.
Zanimljivo, više ne prikazuju uspješne OPG-jce, već samo "biznismene".

Mogu oni dovoditi pasmine kakve hoće, no meso od toga ima okus jelovine naspram simentalca.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
30!? uhu bit ce para! ja imam sam 5 za isporuku sad.al neznam bas za cijenu da ce otic gore! neznam zast cijena pada sad u sezoni! mi se dog sa otkupljivacem za po 16, i to jedva pristao
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
A znate li tko je Andabak?
I može li itko ovdje uložiti 40mil kn u nekaj takvoga?
Osim toga, on nebu imal problema s plasmanom, poput bilo koga od vas, jer ima hotele, pa mu je ovo samo način da zaradi još više.
Zanimljivo, više ne prikazuju uspješne OPG-jce, već samo "biznismene".

Mogu oni dovoditi pasmine kakve hoće, no meso od toga ima okus jelovine naspram simentalca.

lako se njemu kurčiti a dok smo mu delali usluge nikak platiti, rengel je do svojih novac moral preko suda za to kaj je kosil i baliral tak da dok ga vidim i dok ga hvale sere mi se
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
lako se njemu kurčiti a dok smo mu delali usluge nikak platiti, rengel je do svojih novac moral preko suda za to kaj je kosil i baliral tak da dok ga vidim i dok ga hvale sere mi se

ma nije samo on takav,večina tih tzv.velikih farmera posluje i zato imaju na uštrb drugih:madmana::madmana::madmana:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
su ovi po 15,5 bili vise od 600 kg? a ovi po 16 manje od 550?

ovi po 15.5 su bili u prosjeku oko 650, a tak su bili i ovi po 16, možda mrvicu i jači. sve je stvar dogovora i trgovine :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh