• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov junadi

MART

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
36
@radul Stane 7 komada, moglo je i više al smo zeznuli sa boksovima koji su 125cm...

Idući objekat koji budem pravio slobodan tov i mašinsko čišćenje...
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Taj sto ti prica da ima po istri nek kazu punu istinu.. imam i ja tunel,i ovi sto se kod nas rade i sto su dosli iz it su dosta losi..debljina zeljeza je 2-2,3mm dok je isti takav iz de 3,8mm..ali i drugacija je cjena..
Sada imam konstrukciju za jedan postavit,trebam samo pokrov kupit i postavit..ali razmisljam jel da to radim ili ne..drz se drva i betona,vrlo vrijedan savjet
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Mislim da sam negdje pročitao da je 280kn m2. Ima blizu mene jedan tunel za bale takvoga tipa, bili su jaki vjetrovi ove zime, ali on stoji, koliko čitam na njihovoj(proizvođačevoj) stranici da ih ima i po Istri, a znamo da su tamo jaki udari vjetra. a i što se tiče snijega, brzo bi se on otopio tu, jer sva toplina od stoke ode gore i grije ceradu.

Vidio sam u istri jedan takav tunel, bale su bile ispod. Naglasak na bile..
Zguzvala ga je bura kao najlonsku vrecicu. No, kod nas u unutrasnjosti ipak nema takvog vjetra.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Ima tih tunela i sa ojačanom konstrukcijom. Nikako da se zaletim kod ovoga u blizini da vidim u živo taj tunel, vidio sam ga samo sa ceste. Meni su takvi objekti puno bolji zato što su montažni, ali naravno moraju biti i kvalitetni. Proizvođaču ne bi trebao biti cilj samo prodati, već bi trebao i savjetovati kupca o svome proizvodu, koje su mu mogućnosti izdržljivosti itd.
 

alenkos

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
10
@jesse susjed evo i mene na forumu :icon_e_biggrin:

ooo susjed :icon_pidu:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

alenkos

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
10
Već ja dugo pratim forum ali sam se tek danas registriro.Jel ti reko brat da nisam mogo doći danas na utovar?
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Je reko je,što jel te bilo strah ići među bikove pa si mi mlađeg brata poslao?Bolje da on naje.. nego ti a?:icon_e_biggrin:
 

alenkos

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
10
Kriv sam priznajem haha,veli da ste vas četvorica uspjeli natovariti 40 komada za pola sata.A zadnji put dok sam ja bio smo se 3 sata mučili sa onih 15
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Pa kad si ti baksuz :icon_rofl:,i nije 40 nego 38 komada.Jel a šta se danas veterinar muvao stalno po tvom dvorištu?Kad god sam pogledao preko on je bio tamo
 

alenkos

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
10
Baksuz a?A dok treba nekakva fizikalija onda sam dobar :(call):.Veterinar je danas kod mene cijepio stoku protiv plavog jezika,sve od 3 mjeseca starosti pa na dalje.Sutra ili prekosutra će kod tebe,kad sam mu rekao da nemaš puno samo oko 250 komada mam su mu oči ispale
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Ma prekosutra valjda,sutra je praznik.Sad ih ima 38 manje,ali budu odmah za dva tjedna došli novi.Moram potrošiti sav taj silni kukuruz je su mi štakori počeli bušiti silose,danas mi je jednog uhvatio remen na fendtu.Valjda je zaspao ispod haube :icon_rofl:
 

alenkos

Novi član
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
10
A kud baš na fendtu majku mu,bude ti traktor tak izgorio.Daj im malo kobasica sa facironom pa budeš vidio kak ih bude manje :icon_lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Momci, drago mi je da ste se našli na forumu, ali nemojte spamati ovu temu sa vašim privatnim razgovorima, za to imate privatne poruke ili neku temu u svaštari! Zahvaljujem na razumjevanju!
 

MART

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
36
Šta mislite o ovakvoj štali?
 

Prilozi

  • stala.jpg
    stala.jpg
    60.6 KB · Pregleda: 324

Najnoviji postovi

Na vrh