• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
pa da, ako je original maschio, nemaš kaj razmišljat, ali ako je neka kemija...hmmm...
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,257
Zovi ih pa pitaj cija je to proizvodnja, nekako sumljam da je to pravi maschio. Ja sam imao model U, pa to je bilo kod od zlata...ali nakon 10 god, ko nova
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,257
Eto slucejno naletio na neku frezu maschio pa evo plocica, made in china
Nije bitno vise ni marka, sve je to isto pakovanje....
 

Fehim_

Novi član
Tu od
24 Sij 2023
Poruka
1
pozdrav mozel mi neko dat savjet koja je bolja freza deljanin ili termometal i koja velicina je dovoljna za39 traktor
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Da li znate, da li IMT freza 612 širine 130 cm ima semeringe na lančanici ma i kako se do njih dolazi. Pušta ulje i gore i dole pa sam krenuo rastavljati i sad čujem priču da možda i nema semeringe...
 

paparaco

Član
Tu od
5 Pro 2016
Poruka
110
ako je sa osovinom i gore reduktor sa lancem i dva zupcanika...logicno odzada da imaju semerrinzi na oboje...jel ulje pliva do pola u tom deklu i lanac se stalno podmazuje...sta bi drugo bilo...bas me interesuje...ako nije semering sta je..potrazi na youtjub imal sniimak
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Na gornjem lančaniku ili zupčaniku ipak nema semeringa iza ležaja prema reduktoru što bi bilo logično. Jedino je cca 5 cm prema reduktoru na osovini o ring. Valjda da ulje iz reduktora ne prelazi ovamo u dekl gdje je lanac... Za donji dio kod osovine s noževima ne znam
 

Najnoviji postovi

Na vrh