• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
Darijus,dali je lanac 3/4"ili 1?

pošto je moja freza valjda jedna od prvih kaj su proizveli, ima švapski lanac, kompletan je bez spojnice bio i takav se sad ugrađuje na AT-30...dakle, mislim da je cola, jer je i moj trgovac odmah fulao spojnicu...dobro da sam lanac nosio sa sobom...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Evo ja sam danas sa mojom frezom frezao neko povrće i iznenadio sam se kako je lako traktor pogonio , znači bukvalno igrao se sa njom.
A u nekim uslovima jadan umire.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
@felix , nisam ništa novo nabavio , u pitanju je ona moja stara freza teška IMT 145cm.

U pitanju je laka zemlja i bukvalno idealni uslovi kako @nermin reče , toliko idelani da su i mene iznenadili a iza mene bukvalno prašina.
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Kod mene je jedan prijatelj kupil frezu garden green, talijansku, jel zna neko nešto više o njima i jel ima ko kakvih iskustva?

evo par slika

/IMG_20140316_161746_zpsa75e2380.jpg[/IMG]

Kakva iskustva imate sa tokvom frezama tko ima vele da su bolja od gramipovih zaša iskustva
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Ta freza je vidla Italiju samo s broda koji ju je dovezao iz Kine. Baš me zanima po čemu je bolja od Gramipove?
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Ta je starija mislim dvije godine sad sam vidio najnoviju ima pločicu italija i trgovci vele da je orginal italija
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Garden green kao i Geo nema veze sa Italijom, doduše Geo čak i ima, mislim da ih sastavljaju u Italijim makar ne znam kakva korist od toga. Carina? Nebitno.
To su ko oni " Poljski" strojevi iz Ogulina ili kuda već.
Većina tih strojeva ionako ima Comet reduktor, samo nisu ni oni svi isti.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Točno to, ta garden green freza nije italije vidla. Čisti kinez koji po meni nevalja.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pogledaj si ostalu opremu za poljoprivredu Garde Green, sve jeftilen, šrot iz Kine. Mislim da je fora kao sa Geo-om, sve dođe u dijelovima iz Kine pa sastavljaju u Italiji. Stave pločicu da je iz Italije pa nema carine, poreza, papirologije.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
A zašto ima pločicu na frezi tocno iz mjesta italije

Ako naručiš u Kini da rade za tebe ,bilo kaj i da se zove jsvetak2 ,tak bu i pisalo ,,ti samo naruči.....Da se razmemo,,sve veče i ozbiljne tvornice su počle s tim muljat ,ali za određena tržišta i osobito profesionalna oprema je skoro kod svih originalna ,,ostalo zbog konkurencije koja to isto radi,rade u Kini..
 

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Orginal italija freza

Ljudi ništa ja više ne razumjem za te freze neki vele kupi gramipovu ovu30 da tjeraju bez kvara neki mi vele nemoj uzimati gramipovu da pucaju pomagajte
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,965
A kaj ti zapravo hoćeš?

Ak hoćeš frezu, a ne igračku, najdi Howard HR20, od 2metra, s getribom i 4 brzine.
Isto vrijedi za Maschio ili Breviglieri frezu.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ortolan, alpego, kuhn, ima toga puno kvalitetnog, al iziskuje i dublji dzep..
 

Najnoviji postovi

Na vrh