• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske kose

R

robert

Guest
ajde farmeri,parite oci na ovoj kosacici..... ;)
claas coguar...ucinak?...he he....maximalan ;)

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,932
pa gdje si to bio čovječe?
kad ovo vidim,stvarno se pitam gdje su granice današnje poljoprivrede?da mi je ovako nešto imati,ne bi me Zagreb nikada vidio,nikada!
 

Nino

Novi član
Tu od
24 Lis 2007
Poruka
7
Pozdrav forumašima.
Imam "Fellu" 167 mogu reći da funkcionira besprijekorno.
Možete dobiti rabljenu od 1000-1500 €, ali nekoliko puta bolja od nove "Sipove". K tome je tih 1500 € pola cijene od nove "Sipove".
 
T

Tonxy

Guest
pozdrav, imam fahr roto kosu 165!!! odlicna je kosilica i super reze. iako mi se cini da je za td 45 malo velika bez prednjih utega,bez problema se barata sa njom. u brdu ,na kosini i bilo gdje drugdje!! odlicna je! kupljena polovna prije nekih 7 god i treba promijeniti ceradu i ko nova ce bit!!
 
S

seljaček

Guest
Imam sip 135 stara oko 15 god kupljena nova ko rođena za traktor do 50 ks nikad nikakvog kvara samo je jednom mjenjano remenje i naravno noževi, sad mi je pre mala mjenjo bi je za 2 m ili veću
 
T

Tonxy

Guest
pa tesko da ce ti traktor od 50 ks vuci kosu od 2 m,osim ako si mislio na nešto jače!!
i ja sam mjenjo remenje prošle godine i noževi su redovita oprema!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Tonxy kaže:
pa tesko da ce ti traktor od 50 ks vuci kosu od 2 m,osim ako si mislio na nešto jače!!
i ja sam mjenjo remenje prošle godine i noževi su redovita oprema!!!

Malo pročitaj postove. Čovjek ima Explorer-a 3, 100ks
 
B

Bobo

Guest
seljaček kaže:
Imam sip 135 stara oko 15 god kupljena nova ko rođena za traktor do 50 ks nikad nikakvog kvara samo je jednom mjenjano remenje i naravno noževi, sad mi je pre mala mjenjo bi je za 2 m ili veću

@Zj... ovo ga je navelo da to napise...
 
T

Tonxy

Guest
ok decki pardon!! nisam odmah skuzio o cem se radi. mislio sam da ima traktor od 50 ks!! jos jednom se ispricavam!!
 
B

Bubu

Guest
Ja imam SIP ROTO 170 D i zadovoljan sam sa njom ali cu je verovatno prodati i kupiti neku kosacicu od 2,65 m radnog zahvata jer mi ova postaje mala. Inace je nosim sa 533 kojem treba da se radi generalna na motoru i mogu reci da mu je malo tesko kada je lucerka veca (kosim 2. brzom, 1. brzom i 3. sporom) Zagledao sam SIP,Vicon i Poettinger. Sta god da izaberem, mora biti sa kondicionerom ili gnjecilicom... Koliko vidim, ROTO 170 D je kopija BCS-a? Samo sto je ofarbana kao Poettinger..
 
T

Tonxy

Guest
evo ga sad smo napokon razrijesili o kojem se traktoru radi!! otvori temu na svoje ime "o nama" pa poslikaj roto i traktor!! :D :D
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
moji imaju bcs 405 2.2m minimalno traktor 60ks. kosa je spora, ali nikad nije zastopala, ni pravla sranja. Cak stari kastri i kraci obale s njom. Prije ju je vuko 539 al mu je teska, 3 spora i dize ga dost, pogotovo kad ju dignes hidraulikom. Pozdrav
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
seljaček kaže:
Nije explorer 3 nego Agrofarm 100 a imo sam IMT 560

Ma, ista stvar. Samo različita boja (vjerojatno i cijena) :lol:
 
B

branko

Guest
ZJ kaže:
Ma, ista stvar. Samo različita boja (vjerojatno i cijena) :lol:


jebiga ali je zelen, tj. deutz. mojega susjeda koji obozava sve svapsko makar to bilo i gov*o, najvise vuzge dok mu velim da svabi nemaju nijednu svoju tvornicu traktora za prav, claas se dela u francuskoj, jd je amer, fendta isto tak su kupili ameri ali ga najvise vuzge dok mu velim da su deutza kupili talijani.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
branko kaže:
ZJ kaže:
Ma, ista stvar. Samo različita boja (vjerojatno i cijena) :lol:


jebiga ali je zelen, tj. deutz. mojega susjeda koji obozava sve svapsko makar to bilo i gov*o, najvise vuzge dok mu velim da svabi nemaju nijednu svoju tvornicu traktora za prav, claas se dela u francuskoj, jd je amer, fendta isto tak su kupili ameri ali ga najvise vuzge dok mu velim da su deutza kupili talijani.

A kaj fali Talijanima? Oni su preživjeli i pokazali da znaju bolje. Naime, gotovo svi njihovi proizvođači (marke) su u njihovom vlasništvu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh