• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske RALICE

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: traktorske ralice

ako imaš koji stari rasipač samo staviš disk od inoxa a ovo svaki pu opereš i imaš preivremeni stroj....
ili ako ti i treba rasipač kupiš ovaj za sol i imaš 2 u 1 ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: traktorske ralice

treba mi nešto profesionalno... trenutno sam u pregovorima sa gradom za održavanje lokalnih cesta pa me zanimaju cijene i gdje se šta može nabaviti. ako dođe stroj na ljeto..biti će posla
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: traktorske ralice

o pa ima i kod nas pic-up američki za kupit ako je tko zainteresiran cesta osijek- vukovar prodaja rabljenih. ovaj bi bez problema radio sa ralicom ali običan auto :roll:

 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: traktorske ralice

Imaš profesionalnu opremu na http://www.hydrac.com/ pod winterdienstgerate. To su rasipači koje ne treba tovariti nego sa njima grabiš sol sa hrpe jer funkcioniraju kao korpa na utovarivaču. Mislim da StepCo to uvozi.
Oni prave i ralice, no mislim da bi to tamo previše platio. Jednako tako je i Strojometal dobar izbor jer izrađuju kvalitetne strojeve, a po prihvatljivijoj cijeni...
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: traktorske ralice

to se traži..hvala vam. išao sam u grad pitati i kažu da se to može dati privatno da netko radi, tako ako traktor/i na ljeto dođu, zašto ne...zimi svejedno samo jedem kao vol a ništa pametno ne radim....
 
I

intrac df

Guest
Re: traktorske ralice

Za rasipanje pomiješane soli i rizle ja koristim obični rasipač od umjetnog gnojiva,neki četvrtasti ja mislim da je Slovenski samo skinem ona krilca da ne baca preširoko sol.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: traktorske ralice

mislim da će to biti to...hvala šanana, probat ću kontaktirati pa da vidim cijene...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: traktorske ralice

roko kaže:
mislim da će to biti to...hvala šanana, probat ću kontaktirati pa da vidim cijene...

Nema na čemu, cijene su ti prave kod njih, al su zato strojevi toliko kavalitetni i jaki da je to nevjerojatno!

Tamošnji komunalac je polomio več dva fendta 90 ks pod njihovim ralicama :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: traktorske ralice

malo sam gledao i skoro svi strojevi u cestariji imaju njihovu opremu... gledao sam onaj plug koji ima gumu umjesto noža i ako budem kupovao, onda definitivno takva ralica. (ako prođe kredit)a valjda hoće... :?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: traktorske ralice

roko kaže:
malo sam gledao i skoro svi strojevi u cestariji imaju njihovu opremu... gledao sam onaj plug koji ima gumu umjesto noža i ako budem kupovao, onda definitivno takva ralica. (ako prođe kredit)a valjda hoće... :?


Ja mislim da su oni vodeči u HR za proizvodnju komunalne opreme!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Re: traktorske ralice

definitivno... malo prije mi bio prijatelj došao po dozvolu za lov,,, radio je u cestama do prošle god. i kaže da je to oprema koja je dosta skupa ali da vrijedi svaku uloženu kunu i kaže ako to uzmeme da neću požaliti...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: traktorske ralice

roko kaže:
definitivno... malo prije mi bio prijatelj došao po dozvolu za lov,,, radio je u cestama do prošle god. i kaže da je to oprema koja je dosta skupa ali da vrijedi svaku uloženu kunu i kaže ako to uzmeme da neću požaliti...

Naravno da je, mi podravci si moramo napraviti jake strojeve da in ne potrgamo :lol: :lol: :D :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: traktorske ralice

obavezno ali obavezno preslusati do kraja (ako ima neko da nije slusao ovo) :mrgreen: :mrgreen:
[youtube:2d09tjaj]U1KtsCg4yK0[/youtube:2d09tjaj]

i koce sada da vozi grtalicu
PRODAJITE RALICE NAHEBAT CETE
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: traktorske ralice

Stvarno sam se dobro nasmijao na ovo.
Samo da mu nebude prevruče na Floridi. HA, HA, HA,!!! :lol: :lol: :lol: :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: traktorske ralice

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[youtube:2o6wxwhs]rXHvFCOHTKw&feature=related[/youtube:2o6wxwhs]
ima i iz toplijih krajeva
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
Re: traktorske ralice

ovaj put, neču vam reči
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Re: traktorske ralice

Lambo R2 i KMG ralica

DSC00586.jpg


DSC00581.jpg


DSC00582.jpg


DSC00583.jpg


DSC00584.jpg


DSC00585.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: traktorske ralice

e ovo mi se jako sviđa ;) ;)
ajd malo par pitanja:
koliko je cijena ralice???
kak se lambo ponaša s njom???
 

Najnoviji postovi

Na vrh