• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
A za ova 4 bolcna je bas svejedno kako su oni postavljeni, ovako je jos najbolje

Nemogu da se složim sa ovim mišljenjem pa molim da mi pojasniš :confused:
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
i na sto djeluju te velike sile? na nosac koji je na traktoru? meni izgleda dosta jako tako izvedeno
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Trebam ovakav filter ili slican da pase na kuciste, usisni.

http://www.google.ba/imgres?um=1&hl...w=128&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:1,s:0,i:84
images
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
i na sto djeluju te velike sile? na nosac koji je na traktoru? meni izgleda dosta jako tako izvedeno

zamisli da drzis lopatu na jednom kraju drzala sa obe sake jedna do druge a da neko na lopati pritisce, odnosno zamisli da sake rezmaknes...pa ce ti bit jasno.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Dobro to ide...jos da je malo siri prst za prihvat, grabio bi i vise. Prednost hidraulicnog upravljanja s tim je ocita. Mehanicki bi mogao zasmetati kod kipanja
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ja sam kupio materijal za izradu vila i prsta, koje bi koristio u kombinaciji sa kasikom, planiram ga raditi od profila 10x50, normalo na da cu ga pojacati porecno. Kupio sam cak i brze spojke hidraulke. Kacanje zavrsio, ne mrda nigdje, donje kacanje za poluge sa ukutama, a gornej na dva toplinka i dva bocna kacanja koja idu za nosac kabine na osovini traktora.
 
Posljednje uređivanje:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
pa na motoru imam 900, kardan nekih 400, pumpa 1200, protok 40l, znaci za puni kapacitet trebam 1800 okr motora, sto sumnjam da cu sa tim protokom raditi, tako da ova kombinacija pumpe u mult. ostaje bar zasad. sad valaj ta crijrva malo kulturnije spojiti, i kad prodje fazu testiranja, kad budem sigurna da je toto, farbanje dijela gdje se kaca.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
kad budem radio hidraulicni prst na stroju valja ju li ovakve pikse da idu na osovinu,

40_40.jpg

260_260.jpg


PIKSA PCM TUP1 40.30 ISB 40X44X30, stndardne su pa mi je ih lako mijenjati,
 

Najnoviji postovi

Na vrh