• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
:? nisu li slabi oni cilindri na stabilizatorima :scratch

Nisu, mogu dignut traktor bez problema.

Zasad stojim, sutra ću ugradit sjedalo na najpovoljnije mjesto.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
a da produzis samo rucice do traktora pa onda da iz traktora upravljaš:scratch

To nije izvedivo zbog stražnjih vrata na kabini; otvaraju se nekih 45 stupnjeva prema iza i dalje nemože, a i kran taman zasmeta. Sjedalo će biti ok, pozicija je već određena...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Evo nekoliko slika u radu kod rođaka...kopali smo dvorište, pa evo kako je bilo...









Bit će i video kad ga dobijem od snimatelja :). Sve u svemu, zadovoljan sam, stroj radi ko lud...ili bolje rečeno...ko nov...:p
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovo se zove ljepo uređeno,,,,nema ča,,,,:prayer::prayer:svaka čast,,,,,a i neznam koliko ima snage,,,ali je po sliki od pune kašike,,,jak,,...:partyman::partyman:,čekamo video..
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
E ovo se zove ljepo uređeno,,,,nema ča,,,,:prayer::prayer:svaka čast,,,,,a i neznam koliko ima snage,,,ali je po sliki od pune kašike,,,jak,,...:partyman::partyman:,čekamo video..

Snage ima i previše...skoro mi je u radu ugasio Rusa od 80 ks...
U subotu sam sa njim iskopao panj od oraha...bez ikakve muke. Stavit ću video čim stignem...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
kako to da ju prodajes?

Eto tako, ima više razloga. Najveći je taj što sam vidjevši njegove mogućnosti zaključio da ja nemam dovoljno posla za takav stroj, što nemam poseban traktor za njega, a na Rusu ga nemogu okrenuti prema naprijed preko kabine, pa mi dosta strši iza i predstavlja problem u transportu. Mislim da ima ljudi koji imaju potrebu za takvim strojem, osobito kad gledaš da je sad potpuno ispravan, piksiran brončanim čahurama, da je na njemu servisirano sve što može biti, da ima profi klipnu pumpu, a takvu nema ni jedan stroj u toj klasi, a i kad ga usporediš sa HU 6 ili bilo kojim takvim utovarivačem koji košta 20 000 kn, a ne vrijedi ni 10 po učinku, onda mislim da je ovo stroj koji se isplati jer može radit 15 godina bez potrebe da se išta popravlja osim potrošnih dijelova tipa puknuto crijevo itd....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma dobro, sve je to uredu, ali jel barem imas neku racunicu u prodaji? :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
ma dobro, sve je to uredu, ali jel barem imas neku racunicu u prodaji? :)

Ne baš...gotovo jednak iznos sam ukupno potrošio na kupnju stroja, dijelove i njegovo uređenje...:-(. No, vjerujem da će svaki pravi korisnik uvidjeti ogromnu razliku u radu, a malu razliku u cijeni između HU i sličnih utovarivača i ovoga...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Bravo , ovo stvarno kopa ...izmio si bager , svaka čast ..skidam kapu bla,bla,bla.

Neznam što je tebe spopalo, no ne treba meni ovoga što ti pričaš. Ovo je mjesto za razmjenu iskustava, ja sam zbog toga tu, ako imaš problem s nečim u vezi toga, to je TVOJ problem, nije potrebno biti ciničan... Neznam što ti ustvari hoćeš...no nick ti savršeno pristaje...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Ovo je forum , mi smo forumaši ..bla,bla,bla .
Dijagnozu si dao , daj mi i terapiju .
I nemoj da prodaješ zađabe ..gledaj da nešo i zaradiš na trudu i muci ..ide te to tj. toliko .

U to je uloženo jako puno truda i muke, neznam zbog čega je to tebi smiješno il što već jest...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
U to je uloženo jako puno truda i muke, neznam zbog čega je to tebi smiješno il što već jest...
Svaka čast!! Bez obaziranja na ove glupe komentare!!!:butthead:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
sve kuzim,al nekuzim da kupis taj stroj,radis pun ku. na njemu uredis ga,i onda ga ides prodavat,jel tu netko lud il kaj?
a i naslov ove teme isto bas nije prigodan,na drugim forumima odma sve brisu ako neznas njihov jezik.....
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
A gdje se ja to smijem?.. nabijem te na trud i muku ...
Smiješno je , ne smiješno - žalosno ... da radiš budale od forumaša a koji jadni prikraćeni to ne vide .

Ne radim budalu od nikoga. U nekim stvarima sam napravio pogrešnu procjenu i to je sve, zato ga prodajem.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Poenta je da nije ni bitno jelg covjek prodaje ili ne i po kojoj cijeni, btno je nauciti, vidjeti nesto novo, tako ja to vidim, i druge stvari nas ne trtebaju ni zanimati ako nismo kupci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh