• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ma nemam ja nista protiv nikog,samo kazem da mi to nije jasno posto je ulozeno puno truda i novaca
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
915
pa kaj ima veze zakaj radi budale od forumaša ak je neko za kupit bu kupil a pogotovu kaj se ovde vidi kaj je sve promjenjeno a i bilo bi za usporedbu kad bi neko prodaval isto takav i u takvom stanju za manje novce ali ovdje to nije slucaj

i ja sam kupil neke prikljucke malo isprobal i videl da je promasaj i kaj bi sad to trebal prodat u pol cene nekom ,,,nek stoji

jel zna ko gdje bi se moglo kupit zadnji kraj od kombinirke tak da se da sklopiti i lakše transportirati ,, videl sam nekad davno na nekoj slo stranici na prodaju al me nije tada zanimalo
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
pa kaj ima veze zakaj radi budale od forumaša ak je neko za kupit bu kupil a pogotovu kaj se ovde vidi kaj je sve promjenjeno a i bilo bi za usporedbu kad bi neko prodaval isto takav i u takvom stanju za manje novce ali ovdje to nije slucaj

i ja sam kupil neke prikljucke malo isprobal i videl da je promasaj i kaj bi sad to trebal prodat u pol cene nekom ,,,nek stoji

jel zna ko gdje bi se moglo kupit zadnji kraj od kombinirke tak da se da sklopiti i lakše transportirati ,, videl sam nekad davno na nekoj slo stranici na prodaju al me nije tada zanimalo

Nisam ga stavio u oglas zato jer je promašaj; nije, nego pošto ga nemogu okrenuti naprijed zbog visine kabine, a on ima 1700 kg i kad mi kran stoji iza diže mi prednji kraj na traktoru i nemogu ga transportirati na normalan način. Zatim, nemam dovoljno posla za njega pošto sam uvidio da je njegov kapacitet daleko veći nego što sam isprva mislio. Neznam u kojem dijelu toga svega ja radim budalu i od koga ja to radim osim od sebe što se uopće moram tu nekome objašnjavati.
Imate sve prikazano na stranicama ove teme; lijepo se vidi što je sve bilo loše i da nije bio u radnom stanju i da sam popravio sve živo što se moglo popraviti. Mislim da bi svatko racionalan mogao i trebao uvidjeti da je ovaj stroj 10 puta jači i bolji od bilo kojeg HU6 ili što ja znam kojeg utovarivača i on uvijek vrijedi više od takvog novog jer ono se ne može niti uspoređivati... Naravno, uvijek će se naći netko pametan i pričati kao što priča gosp. puknuti...no meni je to baš svejedno...takvih komentara je bilo i bit će.
Što se mene tiče, otišli smo nepotrebno i predaleko u off topic...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
zjoćko ali problem je što većini treba neko pomagalo tipa HU , ili tako nešto manje , ovaj tvoj izlazi iz granica lakog pomagala , skoro da ide u kategoriju bagera :D
većina njih nemože da se okrene preko kabine jer je okretanje na letvu a ne hidro motor , ali su lakši , to jeste

nego pomenuo si da ti rusa htjelo da ugasi , pa koliku pumpu si stavio :scratch
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
zjoćko ali problem je što većini treba neko pomagalo tipa HU , ili tako nešto manje , ovaj tvoj izlazi iz granica lakog pomagala , skoro da ide u kategoriju bagera :D
većina njih nemože da se okrene preko kabine jer je okretanje na letvu a ne hidro motor , ali su lakši , to jeste

nego pomenuo si da ti rusa htjelo da ugasi , pa koliku pumpu si stavio :scratch

Stavio sam klipnu pumpu od Meillera sa 6 klipova, protoka 60 litara, sa tlakom od 320 bara. Ima jako mnogo snage i radi na ler gasu, no kod čupanja panja sam morao dodati gas malo manje od pola jer je malo falilo da ga ugasi, al kran nije stao.

 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
:mrgreen: pa nije ni čudo da ga htjela ugasiti :mrgreen:
a koliki ti je radni pritisak , nisi valjda podigao na 320 :shock:
 
G

GROF

Guest
Evo konačno sam dobio video od iskopa dvorišta... Onaj drugi na kojem čupam panj nisam uploadao zbog jako loše slike (slaba kamera na mobitelu snimatelja)...

http://www.youtube.com/watch?v=3L81XvWHEtw

., lip pozdrav svim mojim dragim forumašima!, pogotovo ovim nadasve vridnim!!! ... :prayer: ...

., igrom slučaja sam našal vu temu pa moj mali - skromni komentar!.,

.,forumašu zjockoo!!!., svaka TI čast i fala!, svakako si dal veliki del truda i muke dok si vaj rovokopač napravil., i kako bi mi Ličani rekli?!., skidam TI kapu, onu PRAVU!, onu LIČKU! ... :supz: ...


., ovo mi pojedinci nemoremo ni sanjat., ča si TI napravil!, svaka čast!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Evo tek sad se smijem ..ovo je tvoja subjektivana procjena ili si radio usporedni test ?
Važno je napomenuti tip zemlje u kojem kopaš ..to nije zemlja , to je prašina .
Čak i ispod onog betona...
Nema veze , dobro ga reklamiraš ..mada ne vidim zašto ne ja ovdje komentirati ..ovo nije oglas?

To je moja procjena s obzirom da sam probao raditi sa više HU utovarivača, sa Cyklopom i sad sa ovim. Ne mogu se ni uspoređivati jer nisu u istoj klasi. E, za tvoju informaciju, uz garažu je bila šljunčana podloga, a dalje je sve dugi niz godina traktorima ugažena tvrda zemlja pa nemoj pričat gluposti. Ovo nije nikakva reklama niti oglas. Ja sam svoj oglas stavio tamo gdje mu je mjesto; u oglasniku.
Provociraj koliko hoćeš, meni ti je to ionak svejedno :p :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Za kopati bi trebalo imati po čemu kopati, a pošto ute dvora Matanovih nema ....:rolfer:
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Zjocko hocesli da mi poklonis taj utovarivac ? Ako ti ne valja meni ne bi nista na njemu smetalo ..
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
zjocko je pominjao u svojim prethodnim postovima HU utovarivace , pa ako neko moze da postavi neki link ili slike da vidim te HU backhoe ...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Zjocko hocesli da mi poklonis taj utovarivac ? Ako ti ne valja meni ne bi nista na njemu smetalo ..

Dođeš lijepo s traženim iznosom k meni i poklonit ću ti ga :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144

Ti utovarivači nisu namjenjeni za kopanje kanala niti išta slično,znam iz vlastitog iskustva,oni su preslabi i nejdu previše u zemlju. Imamo isto taki utovarivač samo je marke Lifam-(made in srbia). Utovarivač ovak za đubre tovarit je ok ali za kopat je preslab,kad smo kopali morali smo najprije sa plugom izorat zemlju a onda ju sa njime pokupit.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Dado, nisam komentiral, već sam samo dal link ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
znam da nisi,ali ja samo dajem svoje mišljenje i preporuku pošto je ovo tema "Zadnje utovarne kasike ( za kopanje kanala)". ZJ nisam ja ništa loše mislio o tebi
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Ti utovarivači nisu namjenjeni za kopanje kanala niti išta slično,znam iz vlastitog iskustva,oni su preslabi i nejdu previše u zemlju. Imamo isto taki utovarivač samo je marke Lifam-(made in srbia). Utovarivač ovak za đubre tovarit je ok ali za kopat je preslab,kad smo kopali morali smo najprije sa plugom izorat zemlju a onda ju sa njime pokupit.

Eto, o tome sam i ja pričao ranije... HU utovarivači su preslabi i nemogu se ni usporediti s C.Pescijem jer nisu uopće u istoj klasi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh