• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
kasika

Zjocko , koliko je teska ova tvoja kasika? Sa slike izgleda da je malo manja od rusovog zadnjeg tocka .Izgleda da si je predimenzionisao .
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Kombinirka je kombinirka ,a li za manje poslove moze i ova kasika da bude dobra.Bager je bager a traktor je ipak trakotr
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
al samo one lagane poslove jel ?

Sve zavisi sta se podrazumjeva pod laganim, a sta pod teskim poslovima.Zadnjih traktorskih utovarivaca ima vise vrsta to jest velicina. Ovakav kao ovaj Carlo pesi u Zjocka moze uraditi poprilican posao, slobodno bih se usudio reci kao malo slabija kombinirka (ne puno slabija). Nije kao JCB ali za neke srednje poslove na domacinstvu sve odradi, tipa kopanje raznih kanala, manjih ribnjaka, poravnati nesto i naravno za utovar, tu su jako dobre neke boalje cak i od mnjogih kombinirki ;)
Sve zavisi sta bi ti htjeo raditi s tim?
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ma samo pitam, jer ako slučajno kupim traktor dobro bi mi to došlo jer imam dosta toga za poravnati, al opet treba to i kupiti... gledao sam od JD ima neke hebačke grane, baš su jake ko one na kombinirkama... al te vjerojatno i koštaju malo više
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Zjocko , koliko je teska ova tvoja kasika? Sa slike izgleda da je malo manja od rusovog zadnjeg tocka .Izgleda da si je predimenzionisao .

Neznam točno ali ima sigurno 1200-1300 kg...nisam imao gdje vagati, ali s obzirom na to da sam sve digao s prednjim utovarivačem, to je ta težina po mojoj procjeni. Traktor ga nosi bez brige, u originalnoj izvedbi bio je na IMT 558...pa ako ga on nosi, nije problem. Vidio sam ga i na IMT 542
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
Pregledao sam citavu temu zjocko svaka ti dala za ovu napravu.
Imam i ja neki utovarivac, kupljen od nekog svercera ,placen je 2000 eura.
Dobio sa grajfer, i dve kasike 30 i 60 cm.
Izuzetno koristan prikljucak, koristim ga za stajnjak, utovar zemlje sljunka, trupaca itd.
Ima naljepnice sempetera, ali nije to to, prije je bio zut vidi se farba ispod.
Pumpa je talijanska, kao i razvodnik, zamijenio sam par crijeva i to jeto.
Sa njim dizem i okrugle bale.
E sad pitanje, znali neko od bosancerosa, gdje bi mogao u okolini banjaluke
naci neke zube od malih utovarivaca da ih namontiram, jer kad sam prekopavao makadamski put malo je potesko bez zuba. http://imageshack.us/g/859/s5000733.jpg/
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Pregledao sam citavu temu zjocko svaka ti dala za ovu napravu.
Imam i ja neki utovarivac, kupljen od nekog svercera ,placen je 2000 eura.
Dobio sa grajfer, i dve kasike 30 i 60 cm.
Izuzetno koristan prikljucak, koristim ga za stajnjak, utovar zemlje sljunka, trupaca itd.
Ima naljepnice sempetera, ali nije to to, prije je bio zut vidi se farba ispod.
Pumpa je talijanska, kao i razvodnik, zamijenio sam par crijeva i to jeto.
Sa njim dizem i okrugle bale.
E sad pitanje, znali neko od bosancerosa, gdje bi mogao u okolini banjaluke
naci neke zube od malih utovarivaca da ih namontiram, jer kad sam prekopavao makadamski put malo je potesko bez zuba. http://imageshack.us/g/859/s5000733.jpg/

Zube imaš za naručiti preko oglasnika, ima za sve vrste bagera i utovarivača, jedino neznam kako bi ispalo s carinom i ostalim pošto je u Hr... Po mom iskustvu u radu, korpa sa zubima daleko bolje ulazi u teren, pogotovo u tvrđi...
 
B

BAGERISTA

Guest
Stvarno,,,,ljep stroj,,,,,,je tako uzet ili je sređivan komplet..
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Stvarno,,,,ljep stroj,,,,,,je tako uzet ili je sređivan komplet..

Nije kupljen tako, nije bio vucni, pa smo mi dodali osovinu na nosace i napravili rudu, dodali sic, pumpu prebacili napred i napravili da se kopca preko kardana i naravno bio je sav pohrdjao pa smo ga farbali. Sve u svemu sredjivan je komplet
 
B

BAGERISTA

Guest
svaka čast,,,na trudu,,,i delu,,a i ljepo je ispa,,,,a nakraju vijerujem da i kopa ljepo,,,mada je bolje ova izvedba,,,odmah šasija i kola.......;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh