• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
da sve ok, samo ima vecu silu za dizanje nego za kopanje, a samim tim i brzina mu je takva
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
koliko bi imati onda ovu sa cilindrima postavljenim dole, kad rade u rezim uvlacenja
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Vise mu je namjena cini mi se za utovar mego za kopanje

60/40 u korist utovara. Kopali smo nesto ljetos, kada je zemlja bila poprilicno tvrda, i sasvim solidno kopa. Nije sad za kopanje akumulacija, ali ove okolo kucne poslove tipa raznih rupa i kanala bez po muke odradi :supz:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da, mi smo snjim ljetos ukopavali crijevo od navodnjavanja i ide bez problema
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
imam jedan u ponudi pa se razmisljam malo je stariji ali cini mise da je malo i masivniji od tvog
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
svaka čast,,,na trudu,,,i delu,,a i ljepo je ispa,,,,a nakraju vijerujem da i kopa ljepo,,,mada je bolje ova izvedba,,,odmah šasija i kola.......;)

Hm :scratch ovaj post mi je nekako promakao
Hvala, hvala i meni se svidja kako je ispao, a kakav je bio :rolleyes:. A ovo sa tockovima je i meni znatno bolje rijesenje pa smo ga zbog toga i prepravili, ovako s njim moze raditi i manji traktor i moze se okretati na sve strane, a kada je nosen onda samo 180stepeni

ja mislim da jeste riko
Moze biti samo trup drugaciji, onaj kada se vide dva cilindra koja rotitraju ruku, a ruka i sve ostalo mi se cini da je u sviju ista, tako da mislim da te oko vara ;)


Evo neke slike od remonta



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Bila raskopana do zadnjeg šarafa,,,,,,,,,,e to je delo..
Dali si inbukula(riješava bolcne i bukule) sve na novo,,,radi lufta.

Ali posa odrađen za deset,,i sad nek dela...:supz::supz:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Bila raskopana do zadnjeg šarafa,,,,,,,,,,e to je delo..
Dali si inbukula(riješava bolcne i bukule) sve na novo,,,radi lufta.

Ali posa odrađen za deset,,i sad nek dela...:supz::supz:

Prvo bitno nije bilo u planu da se rastavi do kraja, ali kad smo poceli rastavljati, reko kad ide pita neka ide i tepsija i cijeloga ga raskupusali u dijelove. A sto se tice bolcina i piksni dio smo pravili iznova, a oni koji su valjali su ostali. U principu oko kasike je sve novo, a i kasika, ovi sto su ostali su bili dobri, jedino ima pokoji na stopama da bi se mogao promjeniti ali oni nisu toliko bitni. I neke smo cilindre prepakovali i neka crijeva promjenili i tako sve doveli u red. Jedino je steta sto, sad kad je kompletno doveden u red, se prodaje. Jer mi trenutno vise trebaju pare za jedan drugi biznis. A nadam se da ce se tu zaraditi pare pa da ce se poslije opet kupiti jedan ovakav :rolleyes:
 
B

BAGERISTA

Guest
U pravu si kad kažeš,,,,šteta,,,jer znaš šta si napravio,,,ali opet ako treba,,nek ide,,mada te nije sram pitat i ponudit,,,u ovakvom stanju....:p
Taj koji ga kupi,,,ne treba mislit,,,,nego da kopa,krca i to je to.......;)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
zanimljiv nacina kacanja,

slika-58435-2012-05-1337713555-velika.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=f79bcL-vctU[/YT]

Evo video Mikrusa 7...čini se solidna izrada, dizajn, sve je to ok, jedino mi se čini spor..preeespor...očito ima serijski razvodnik i pumpu premalog protoka...kada bi se to ispravilo bio bi pila :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa dobro :? možda je malo sporiji ali nebih se baš složio da je prespor , ipak se radi o traktorskom rovokopaču
 

Najnoviji postovi

Na vrh