• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
To je sto imam slika
Ako netko prodaje rabljeni, a dobar traktorski rovokopac (slican kao sa slike iznad) ja sam zainteresiran za kupnju 🍻
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Evo novi al treba 90-100 ks i 5-6 tona traktor. A možemo napravit i novi manji po želji.
Doseg 6 metara u visinu i na tlu, 4 metra u dubinu, tandem pumpa 2x90 l/min, upravljanje na joystick preko sajle. EM ventili za odabir dodatne komande na tipku...





 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Da li ga mozda prodajete ?
Tako nesto i trazim za svog Zetora 3320 :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,030
Jel bolje kineski mini bager ili kinesku traktorski rovokopac?
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Mislio sam ga prodati, ali sin veli - nek se nađe!
Radio je na 539!
Jedno pitanje u vezi utovara takvim rovokopacem u traktorsu prikolicu ? Zanima me Vaše iskustvo sa "Dabaki BH 6600", do koje visine može dignuti krpu tj. da li ste imali problema da se nap. zemlja utovari u traktorsku prikolicu s podignutim stranicama i koliko blizu mora biti prikolica ?
Namjeravam kupiti rovokopac poput vašeg, ali mislim da je najveći problem taj s istovarom u prikolicu ... pa iz tog razloga mislim da mi možda treba veći...
Ukoliko imate vremena htio bi ćuti kakvo je vaše iskustvo...
Hvala unaprijed !
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Pozdrav ekipa,
Jedno pitanje... kupio sam traktorski rovokopac... kako ga vi spajate na gornji topling ?

Meni je tvornicki dosao sa jakim i FIKSNIM gornjim toplingom... nakon 3 sata sta sam ga pokusao spojiti na traktor... odustao sam i spojio sam ga preko obicnog toplinga koji se koristi za standardne traktorske prikljucke..

Da li ste imali takvih problema?

Link na video:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Nemam iskustva ali rekao bih da mu ta donja upora služi da se fiksira kretanje gore dole kada je u radnom položaju.
Znači poluge digneš na određenu potrebnu visinu i nema više pomijeranja.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Da, nemam iskustva s ovim prikljuckom, prvi put ga spajam...
Danas sam opet vratio onaj njegov orginal topling...
Moram mac nacin kako da ga najlakse spojim na traktor...
Posto je topling fiksan u svim smijerovima, tada je jako tesko s traktorom doci tocno na mm da sve sjedne...
Danas sam se isto izmucio s tim spajanjem ali sam barem uspio spojiti i isprobati kako radi..

Kako vi to spajate?🤔 Hvala 🤗
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,355
Kad spojiš hidrauliku onda kašika može da ga progura prema traktoru i da mijenja ugao da bi ga spojio na toplig kačanje, ili na visinu poluga.
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Kupio sam rabljeni... blizu Zadra.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Zamijeni crijeva da dobiješ euro komande prije nego što se navikneš na to .
 

Najnoviji postovi

Na vrh