• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traže se moderatori

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zbog dosta nereda na forumu, i slabe aktivnosti trenutnih moderatora traže se novi moderatori.
Zainteresirani se mogu javiti u ovu temu.
Zainteresirani bi trebali imati MSN, ICQ ili SKYPE, zbog lakse komunikacije samnom.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ako je neko zainteresiran za pojedini dio foruma, može moderirati samo pojedini dio.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,576
mario kaže:
Ako je neko zainteresiran za pojedini dio foruma, može moderirati samo pojedini dio.
Ja nisam :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
A za koje teme???
Šta se sve treba radit???
Ja sam onako zainteresiran ali nemam pojma što se sve točno treba radit i kako to radit!!!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
pa i ja bi to mogel po zimi samo neznam kaj treba.bum dobil slova u boji :D i ako morem birati ja bi plava jer crvena sam imal kad sam bil pionir.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Treba spajat teme, premjestat postove, slike pravilno postavljat i tako, nista fizički tesko, sve se moze radit iz naslonjača u vašem domu :mrgreen:

I poželjna je aktivnost cijele godine. Teme po vasem izboru ili cijeli forum.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pa čuj ,ja sam zainteresiran,ionak stalno visim na forumu,samo još neznam radit te stvari.
Odnosilo bi se na cijeli forum.
Kak bi mi ti to mogo objasnit ili pokazat?
:D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Jos traju prijave. Kad se dogovorimo onda ču ti sve objasnit.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde Mario predbilježi i mene, dobrovoljno se javljam :!:

jedini mi je problem što nemam ni icq, ni msn, a ni skype ;)
što da si složim od toga??
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
ŠANANA kaže:
Ajde Mario predbilježi i mene, dobrovoljno se javljam :!:

jedini mi je problem što nemam ni icq, ni msn, a ni skype ;)
što da si složim od toga??
msn
 
A

Alen

Guest
Eto i ja se javljam :oops: .......znanja i volje imam......

Mario??
Bobo??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,576
Mario, jedan savjet, da se ne ponovi povijest. Moderatori trebaju biti ozbiljni i nikako arogantni. Nemoj uzimati djecu, jer se lako zaigraju (iako znam da i ti imaš malo godina, bez uvrede). Znam da ozbiljniji ljudi imaju pametnijeg posla od foruma, no dobro promisli. I pronađi nekoga od starijih članova (ako je moguće).
Eto, moje 2 lipe...
 
A

Alen

Guest
ZJ....... neuvlači povijest ovdje..... nečemo načimat lanjski snjeg ;) Nije mi u interesu svađat se sa nikim.
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
ZJ kaže:
Mario, jedan savjet, da se ne ponovi povijest. Moderatori trebaju biti ozbiljni i nikako arogantni. Nemoj uzimati djecu, jer se lako zaigraju (iako znam da i ti imaš malo godina, bez uvrede). Znam da ozbiljniji ljudi imaju pametnijeg posla od foruma, no dobro promisli. I pronađi nekoga od starijih članova (ako je moguće).
Eto, moje 2 lipe...
ovo moram potpisati, uzmi nekoga da barem ima 400+ postova.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh