• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Mane, tko je od njih jeftiniji?
Zadnji put kad su mi brusili (ne vizija) pilu u Kordunu, zeli su mi 90kn, a to je previše, obzirom da je pila 200-tinjak kn.

Nema veze ak nije iz Karlovca, pošalje im se poštom.
 

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
178
Budem pogledao kod stihl servisa gdje ostre lance pila mozda imaju nesto i za ostrenje cirkulara ako ne prođem malo po stolarijma pa bude valjda tko ostrio u krajnjem slucaju javim se tim u karlovcu :)
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Mane, tko je od njih jeftiniji?
Zadnji put kad su mi brusili (ne vizija) pilu u Kordunu, zeli su mi 90kn, a to je previše, obzirom da je pila 200-tinjak kn.

Nema veze ak nije iz Karlovca, pošalje im se poštom.
Hm, nemam pojma koji je jeftiniji. Kolko sam skužio cjena se određuje po broju zuba. Znam da je u Kordunu zamjena vidije(zuba) na šajbi oko 17 kn. Za onu malu vidija šajbu od onog cirkulara Guede, kaj ih ima po Pevecu i drugdje, sa zamjenom dva zuba i brušenje je bilo oko 70 kn.
Tolko me dođe i brušenje obične šajbe od 550 mm.
Brusio sam kod jednih i drugih al nisam nikad baš uspoređivao cijene. Znam samo da šajbu ja tako ne mogu sa ničim nabrusit.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

josipjug

Član
Tu od
8 Stu 2016
Poruka
43
poštovanje forumašima
forum je odličan
imam trimer florabest 4 u 1, iz lidla, i za ovih par mjeseci korištenja zadovoljan.
promjenio sam glavu silka, jer se original raspala nakon prvog korištenja, i stavio bicikl ručke, koristim silk 3,0 i melje travu ko malčer sa 2/3 gasa.
i sad imam problem sa kutnim prijenosom, to jest ne mogu skinut glavu da bi stavio nož, kao da je zacvengalo, čak sam i glavu izrezao da bi došao do matice koja je u glavi, ni to nije pomoglo, samo sam raširio rupu gdje ide osigurač da se ukoči glava, tako da ču morati promjeniti kutni prijenos.
imate li možda kakav prijedlog za rješavanje problema?
hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
poštovanje forumašima
forum je odličan
imam trimer florabest 4 u 1, iz lidla, i za ovih par mjeseci korištenja zadovoljan.
promjenio sam glavu silka, jer se original raspala nakon prvog korištenja, i stavio bicikl ručke, koristim silk 3,0 i melje travu ko malčer sa 2/3 gasa.
i sad imam problem sa kutnim prijenosom, to jest ne mogu skinut glavu da bi stavio nož, kao da je zacvengalo, čak sam i glavu izrezao da bi došao do matice koja je u glavi, ni to nije pomoglo, samo sam raširio rupu gdje ide osigurač da se ukoči glava, tako da ču morati promjeniti kutni prijenos.
imate li možda kakav prijedlog za rješavanje problema?
hvala
na glavi je rekli bi kontra navoj ..pa treba u desno kad skidaš glavu
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,112
Znaju bit i lijevi i desni navoj,tako da ti se odvidava u onu stranu u koju trimer vrti:cool2:
 

josipjug

Član
Tu od
8 Stu 2016
Poruka
43
glavu sam izrezao, tako da je ostala samo matica kojom se našarafi glava na prijenos,
puknuti hvala na ponudi
 
Posljednje uređivanje:

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,112
Skužio sam to,ali možeš i ovako vidit u koju stranu se vrti i u tu stranu se odšarafi,mora ić,nema da ne ide :icon_fU:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Takve stvari koje nemožeš zadržati u kontri dosta uspiješno odvrće pneumatski pištolj , navrati do vulkanizera možda oni uspiju da odvrnu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh