• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Nije stvar u tome da bude jeftnije u trgovini već u tvornici, i trgovac mora zaraditi i to je ok, ali razlike su drastične. Isto kao dok sam ja bio poljoprivrednik pa prodavao mlijeko lokalnoj mljekari, lik mi plati 1,45 kn/l a u svojoj trgovini prodavao sirutku (doslovno sirutku) po 14 kn/l
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Neto proizvođačka cijena (bilo čega) je negdje oko 30% prodajne cijene s porezom...znači oko 2000kn.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,605
Jasno je meni da treba trgovac zaraditi, prijevoz, porez...blasamo ovo sto Kupljenec veli, sjecam se vremeba bivse drzave kad se isplatilo ici u Rumunjsku po 2 kile vegete, ljudi su svercali da ju doveze i ovdje proda i ima finu zaradu na njoj a jos uvijek dost jeftinija nego u trgovini
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
3300 kuna.

Ja upravo slažem doma Kinesko smeće, smeće Štil, kad mi nekaj neko veli. Nebi više kupil tu marku nikad, prije bum pasel travu nego to slagal. Znači smeće da nema većeg smeća.














 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
Nemreš verovat, od oleo maca samo 4 kosilice dobavljivo za naše tržište, sad poslal upit u tvornicu da vidim o čemu se dela, i pital odma kak je razlika u cijeni tak drastična kod nas i u Italili, ili Francuskoj.
Trebal si im poslati link na ovaj naš forum i na proceduru odabira kad si Husku kupoval.
Naprimjer odavde

Ako im to nije dosta pošalješ im link na temu o Huskvarni. Od sredine nek počnu čitati....
Ima da ti više komada pošalju besplatno jer tema o Oleo ako kupiš postaje aktivna ko nikad 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa oleo je marka ispod husqvarne, nema tu govora, talijanski štih, imaju dušu.
Štil je na četvrtom mestu i lagano tone još dole i dobro mu ide.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
3300 kuna.

Ja upravo slažem doma Kinesko smeće, smeće Štil, kad mi nekaj neko veli. Nebi više kupil tu marku nikad, prije bum pasel travu nego to slagal. Znači smeće da nema većeg smeća.














Ovo si ispred kuče u ribnjaku čuval 🤭

Pa oleo je marka ispod husqvarne, nema tu govora, talijanski štih, imaju dušu.
Štil je na četvrtom mestu i lagano tone još dole i dobro mu ide.
Ma znam, još kad bu tvoja 🤭
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
I kaj je sa tim kineskim smećem sa kojim ljudi kose više tisuća metara kvadratnih vinograda, bez obzira što je taj trimer namijenjen za male ostatke nakon kosilice i koji se bolje pokazao od husqvarne istih gabarita??
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
377
I najbolji strojevi se kvare u to budi siguran. Moja dva prijatelja imaju Kawasaki flakserice odlični strojevi koji su se nadaradili i sad već treba polako i nesto uložiti u njih i sad je problem jer nema dijelova ili se za iste treba napraviti 60 km????? A meni su dijelovi 5 km dalje za STIHL i imam kaj god trebam kaj nema drugi dan dođe. (Hvala dragom Bogu dijelovi mi stvarno netrebaju jer su to vrhunski proizvodi i kod mene se pazi i održava tako da problema nema) .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Oleo mac je baš profi za flaxerice, ali eto kod nas ljudi ne vjeruju u to.
Koiko znam (a ne znam puno) Oleo Mac ima klasične 2-taktne motore (dakle nije strato X-Torq ili 2-Mix), pa je jedno 30% rasipniji od Stihlovih ili Husqvarninih modela. Razmisli i o tome ;)

Obzirom da je mojoj Husqvarni 15-tak godina već, vrijeme je za zamjenu.
Rado bi probal FS360 i 460, da vidim jel (meni) bolji ili gorji od sadašnjeg trimera.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584

Rasipniji, rasipaniji.​

Te dvije riječi mogu imati različito značenje, djelomično zavisi o kontekstu (u kojemu se koriste).
 

Najnoviji postovi

Na vrh