• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

okarm

Novi član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
26
pa bitno je. mozda netko zivi blizu granice, mozda zna nekoga tko vozi kroz te zemlje pa mu taj netko donese. a mozda i nista od toga pa netko naruci dostavu. konkretno ovaj fs120r kod nas 500€, u italiji 300€
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Pozdrav svima. Koristim laks 2,4 mm na Husqvarnini glavi. I jako brzo mi sfali laksa. Piporucujete kakvu dobru automatsku glavu? Ili moža radim nesto naupak?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,101
I ja sam primjetio da mi sa automatskom glavom trimer troši više flaksa. Koristim flaks od 3 mm. Zato sam ponovno prešao na standardnu glavu. Stavim flaks u vodu 24 sata prije korištenja i onda duže traje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,101
Imam Kawasaki 45 tj i on to tjera već godinama. Koristil sam i 2.7 mm, ali se brzo trošila pa sam ju zamjenio sa 3mm. Imam puno toga za kositi u voćnjaku i okolo njega pa ode i puno flaksa.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Hvala @lijeskakc
Probal sam danas neko drugo avtomatsko glavo i kad je glava dobila visoke obrate izbacila je laks sama od sebe, bez da udrem po zemlji. Sta je naupak sa njom?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,902
Nikad nisam lupao glavom - mislim trimera FS 350 - nego rukom stisnem "dugme" i rukom povučem flaks!
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Kod prijatelja ista situacija sa automatskom glavom, ponekad sama od sebe izbacuje flaks, izgleda da je bolja poluautomatska, kad vidiš da je potrebno izbaciti flaks lagano lupiš glavom o zemlju i izbaci malo van, ako trebaš više lupiš dva puta, naravno glava se mora vrtjeti. Mislim da nisu preskupe te klasične glave, tako da probaj kupiti običnu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Pozdrav svima. Koristim laks 2,4 mm na Husqvarnini glavi. I jako brzo mi sfali laksa. Piporucujete kakvu dobru automatsku glavu? Ili moža radim nesto naupak?
Husqvarna nema automatske glave.
Vjerojatno, ako želiš nisko kositi, stisneš onaj plavi gumb na čelu glave a da ni primijetiš.
Probaj nabaviti malo jači feder ili probaj podložiti postojećeg.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,356
Husqvarna nema automatske glave.
Vjerojatno, ako želiš nisko kositi, stisneš onaj plavi gumb na čelu glave a da ni primijetiš.
Probaj nabaviti malo jači feder ili probaj podložiti postojećeg.
Ima Husqvarna automatsku glavu bez gumba,samo kaj ništ ne valja. Digni glavu u zrak,daj ful gas i za čas imaš rezance za juhu
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Pozdrav kosaci!!
Dali je bolje uzet husqvarnu 1,36, ks za 333€ ili hyunadi 4,5 ks za 235€
Zbog cega je tolka razika u cijeni?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Hyundai HYBC5210PRO


To je najjači model hyundaia.

2.2 ks.

I iskreno za te novce bi bolje njega uzeo ako ti je servis u blizini...
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Hyundai HYBC5210PRO


To je najjači model hyundaia.

2.2 ks.

I iskreno za te novce bi bolje njega uzeo ako ti je servis u blizini...
Da tako je 2,2 ks, krivo mi je rekla u trgovini.
Misliš da je bolja kvaliteta hyundai naspram husqvarne?
 

Najnoviji postovi

Na vrh