• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
da nije zaboravio na forum ili da mu se šta (ne daj Bože) nije desilo?
možda se čovjek oženio :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zetor proxima

Guest
meni je sasvim dovoljan stihl fs 45 al ako trimer onda stihl :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
 
A

Alisabel

Guest
Vidjela sam na nekoj reklami da se na trimer može staviti rotaciona ploča s kojom se mogu vršiti manja okopavanja tla. Dali se to može nabaviti kod nas, imam trimer alpina
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Alisabel kaže:
Vidjela sam na nekoj reklami da se na trimer može staviti rotaciona ploča s kojom se mogu vršiti manja okopavanja tla. Dali se to može nabaviti kod nas, imam trimer alpina
Kaj je to problem , napraviš to za pola sata ..naravno mislim na muške
 
Z

ZELE

Guest
POZDRAV FORUMASI. imam jedno pitanje dali ima neko iskustva sa trimerom stihl fs 55 posedujem jednu parcelu od 3000m2 na kojoj je 1/3 vocnjak a na 2/3 detelina i lucerna pa neznam dali bi ovaj model mogao da pokosi ovu parcelu bez problema 3-4 puta godisnje sa fleksom ili nozem. ;)
 
Z

ZELE

Guest
POZDRAV FORUMASI. imam jedno pitanje dali ima neko iskustva sa trimerom stihl fs 55 posedujem jednu parcelu od 3000m2 na kojoj je 1/3 vocnjak a na 2/3 detelina i lucerna pa neznam dali bi ovaj model mogao da pokosi ovu parcelu bez problema 3-4 puta godisnje sa fleksom ili nozem. ;)
 
Z

ZELE

Guest
POZDRAV FORUMASI. imam jedno pitanje dali ima neko iskustva sa trimerom stihl fs 55 posedujem jednu parcelu od 3000m2 na kojoj je 1/3 vocnjak a na 2/3 detelina i lucerna pa neznam dali bi ovaj model mogao da pokosi ovu parcelu bez problema 3-4 puta godisnje sa fleksom ili nozem. ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ja imam FS55, kupljen mislim 2003 ili 2004.g., nakosio se toliko da mu se glava za flaks totalno raspala od posla, nikad preoblema s motorom, jedino me zeza ler gas, ovo sve radi besprijekorno!

Inače do prije 2 godine smo imali 3 jutra vinograda, on je uništava korove u tim vinogradima, dosta se radilo s noževom, 3 i 4 kraka, eto toliko :D

Svaka preporuka za taj trimer, odličan je :mrgreen:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ja imam fs 120,kupljen 2001., jedino šta sam mijenjao je filter zraka neki dan i bubanj ,koji sam mijenjao nakon nekih godinu dana,stari se je raspao jer je bio preslab,sada sam uzeo veću i jaču glavu i samo derem....
uz nju sam još dobio i nož sa 4 kraka sa kojom bez problema režem korov i mladu agaciju....
snaga joj je 1,7KS...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ZELE kaže:
Jeli prjatelju kolko ta kvadreta dodje 3 jutra vinograda....... ;)
e to ti stvarno nebi znao, pošto sme nešto sitno frezalo, a brijeg se je kosio, tako da stvarno ti neznam :!:
 
Z

ZELE

Guest
Znaci prijatelju ja sa stihl fs 55 za 3000m2 ne bih imao problema za detelinu i lucernu da pokosim 3-4 puta godisnje.......... :D
 
D

dgeceg

Guest
dali bi ja mogao sa svojom flaksericom stihl fs 55 kositi sa četverokrakim nožem u šikari debljine oko 1 cm?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pogledaj si u stihlov katalog imaš za šta je koji nož i koju debljinu sječe.
mislim da ima čak i na internetu!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ja imam isto fs55, nož još nisam ni jednom stavio jer nisam ni imo potrebe jer kosim puno do žice i sl. sranja pa..
Inače nakosio se oho i ok je.

šanana, ler se riješava jednostavno vijkom za podešavanje lera a ne štelanjem na sajli i mora radi ok ;)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja sam radio sa puno vrsta trimera
no 1. HONDA
no 2. STIHL
no 3. ostali...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ovo je moj vjerni pratilac:




ni sam neznam kako bi posao uradio da ovog nije bilo.prava stvar
 
A

AGRIPLUS65

Guest
treba mi trilerka,
gledal sam husqvarnu 236r sve super ali mi na kraju kaze da je japanski motor na njoj,dali on moze bit dosta kvalitetan ili je upitno, dali je bolje uzet za mjesavinu ili cisti benzin,dal ima koja druga bolja u toj klasi,i na kraju dal bi mi se bolje isplatilo uzet kakvu divlju marku za manje love pa vozit 2-3 godine pa opet po novu,imam za kosit oko kuce i vinograd,to mi treba za ispomoc rotacionoj kaj ona nemoze :?: :scratch :?: :scratch :?: :scratch
 
Na vrh