• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

cokanj

Novi član
Tu od
1 Ruj 2014
Poruka
2
Konacno smo uzeli oleo mac 746t :(rofl): Nismo je jos probali sutra, masina je bome teska ali izgleda mocno.
Praticemo njen rad i redovno vas obavestavati sutra vec ide u jaku trava.
Hvala vam na savetima!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
cijeli svijet trima bez ležaja ..ako imaš pravo uzmi je , prodaj pa kupi običnu , ostane ti za pivo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Na limenki od sprejeva je nekad pisalo ovak , Ne spaljivati ni probijati čak ni kad je prazna .
Za nekoga je to upozorenje za nekoga izazov .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
meni je pukao noz od trimera ali oko plotne koja ga steze. srecom sam primetio po vibracijama da nesto nije u redu i prekinuo.ostalo je jos 2mm materijala koji je drzao. da se otkinulo ni sam neznam sta bi bilo.zato je sad skoro duplo deblji noz od vilagera u radu. fabricki jeste lepo kosio ali nikad mi se nije svideo koliko je tanak. samo 2mm debljine dok sad je 3,5mm.sa time se nije igrati pogotovu ako se kosi gde ima svega i svacega baceno
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Imam trimer husqvarnu225profi
Uzeo sam skoro,polovan,ali dosta ocuvan u dobrom stanje
Trimer pali bez sauha iz prve,ali neprima gas,mora bar5min da radi,da bi se ugrejo pa tek onda moze da se koristi,a oce i ponekad u radu da neprima gas,inace nikad se nepregrejava i negasi,nosio sam ga kod dosta majstora i svi ga samo nasteluju,nakon cega lepo radi,al opet nakon par dana isti problem
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Znači po tvom ako radi super kad se nastela onda se vjerovatno od vibracije i razstela,pa probajte te vijke obiteljezit pa vidite ako se ponovno razstela namazat ih treba i poljepit .
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Upravo tako,radi super pola sata i opet isto
al nesto mi je sumljivo,da se to moze reiti samo stelovanjem
Al ako je samo do stelovanja,kako onda moze iz cista mira da krene lepo raditi,pa opet da se rasteluje
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Cini mi se da bi promjena membrane rijesila problem. Naime, membrana je tvrda i tesko se pomice, a to onda utjece na iglicu, koja onda ne prati potrebe motora za gorivom(velis da pali bez choka, a to i nije ispravno). Moguce da i iglica sama po sebi zapinje u nekom polozajima:icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Rekla bi vecina majstora u servisima,ako se neda postelat stavit novi fergazer.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Znaci ipak je u karburatoru problem
Ja mislim da sam se malo zajebo pri kupovini,dvoumio sam se izmedju novog vilagera i ovog,i kupio sam huskvarnu i dok sam uzeo svu opremu,mogo sam novog vilagera uzeti,al nema veze,ipak je sigurno bolja ova huskvarna od svakog kineza,nego sam ja mojim neznanjem uzeo preslab trimer za moje poslove,a onaj vilager za te pare bi mi bio taman,a takodje neverujem da bi sa novim trimerom imo ovake probleme.
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
nije ti to skupo.
ai odnesi na servis, neka vide u čemu je problem i jave ti.
možda je ipak struja u pitanju.
tak je bilo na motorki meni...
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Moracu da odnsem po treci put
kad vec pricamo o trimeru,evo mog
trimer-045.jpg
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Ma samo ga posloži. To ti je zmaj. Vidiš da čupa fuge iz pločica. Kaj pa bude kad ju složiš.:icon_super::icon_super:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Juce imo vremena,a porasla trava i ja iz dosade upalim malo da probam,malo teze upalio(iz3-4put)al je zato radio bez greske,pokosio dvoriste i votnjak,bez imalo muke,a nisam nista popravljao???
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
136
Zanima me kakav noz koristiti za krčenje brnistre i slicnog granja

Bili ovo odgorvaralo za navedeni posao,
Kruzna pila tipa scarlett

 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Upravo je moja takva .Svapska neka zaboravio sam proizvodjaca ali je identicna. Precnik 200mm i na Alku od 0,9kw montirano. sece ko britva ,bagren do 7cm odsece samo tako samo sto je malo slab motoric za toliki precnik kod mene ali strpljenja i odradi sve. Najbitnije je da bude stalno ostar jer je velika razlika u opterecenju motora i brzini secenja
 

Najnoviji postovi

Na vrh