• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
513
Husqa je meni bolja od Stihla. Ja bi je na keca uzeo nego nema servis a za Stihl ima tamo gde ja koristim trimer.
Kad sam kupovao trimer-čistač šikare- HQ335rx , pa kasnije i motorne pile ,gledao sam da to bude u rangu profesionalnog stroja za profesionalnu uporabu, sa najnižom snagom i drugim karakteristikama u tom segmentu, npr težina i potrošnja stroja i naravno cijena.
U sva tri slučaja, Husqvarnin stroj je bio:
- po snazi, deklariranoj, jači
- po cijeni, jeftiniji.
Jednom sam posudio Stihl-ov trimer od strica, mislim da je bio FS 120, i jedino što sam primjetio je , da mi je taj trimer nekako bolje ležao u rukama i rad sa njim je bio nekako podesniji, podatniji.
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
94
Isto, da me pitaš koji Stihl ili Husqvarna rekao bi ti Husqvarna a ja sam uzeo Stihl.
I njihovu nit koristim, onu wisher ili kako se već zove a i njihov dvotaktol HP koristim. Kupio sam i odneo nit komšijama u Crnu Goru i svi se oduševili. A oni dole samo Stihl priznaju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Like
Reactions: H&S

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,647
View attachment 75332 danas se malo ponovili
Odlične su, iako ja baš nisam bio zadovoljan kad sam kupio trimer (bile su u paketu) dok ih nisam uskladio sa svih strana, čak sam ih htio mjenjati za stare koje sam imao na OM trimeru, na sreću nisam
Koliko je opće dobro za trimer taj noz za malčarenje s obzirom da trimer dozivi bezbroj udaraca, ja to nebi stavljao na svoga a snage ima dovoljno, bolje cirkular i noz pa pomalo.
Nema ti tu nekih udaraca ako znas sta radis, a niti cirkular niti noz ne moze napraviti posao kojo napravi ovo.
 
  • Like
Reactions: H&S

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
716
Prijatelji,
Ođe sam naučio sve o trimerima i uspješno pokosio paš zapuštenu livadu. Naravno sviža sam zahvalan na savetima.
Sada me interesuje da li neko ima iskustvo sa nožem za malčarenje.
Ja imam fs250, 2,2ks. Za njega Stihl nije predvidio taj nož ali ima Oregonov.
Kupio sam novi FS250 i uz njega dobio trokraki nož...
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
94
Naručio sam Oregonov malčer da mi dostave. Je li njega treba oštrit ili se dobija fabrički naoštren
 

Najnoviji postovi

Na vrh