• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tuber 40 - Labin Progres

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da to kupi neki Zagorec/Prigorec ,??? ma nema šanse , jedino ako dobije na kartama
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Razgovaral sam s vlasnikom jednog iz prvih serija. Ima problema s pregrijavanjem. Tvrdi da imaju (su imali) premali hladnjak.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
To prvi put cujem, dosta ih je kod nas uzeto i sa vecinom vlasnika sam razgovarao i nemaju problema tog tipa. Moze biti i neka fabricka greska da je u pitanju.
Evo u mom okruzenju svi Dong Fengovi koji su dosli iste godine, za tri godine svima na lijevom tocku propisao semering, zapravo nije na tocku vec na mjestu gdje se zakrece tocak.
 
Posljednje uređivanje:

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Kao što sam već par put rekel, imam Tubera 50 i nemam nikakvih problema s njim. Jedino sam dodal filter kabine jer ga nema (serija za 2018 ima novu kabinu, bolje preglednu i filter kabine, bil prototip na sajmu u gudovcu), još 2 radna svijetla i preglednost priključaka je malo lošija pa se treba naginjati kroz prozor.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Napisal sam da je kupljen kad su se počeli raditi. Možda su kasnije povečali hladnjak.
Samo sam prenesel ono na kaj mi se vlasnik požalil. 50 KS nije odmah bilo u ponudi, on je noviji.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Heh, da nisu vlastniki kao ja kod Zetora svake desete godine vodom prali hladnjaka i čudijo sam se porastu temperature na mijeraču. Biju sam siguran u 100% dobro obavljen posao kompresorskog izpuhavanja, al ne može tako dokrajno zrak očistiti kao voda.
Isto tako ne vijerujem novom izumu nekvih tvornic, koji stavljaju samočistilne ventilatore. No to je u u biti ventilator, sa okretnim lopaticama. Jednom vuče kroz hladnjak, drugiput gura, pa se tako čisti(po mome, do nekve mijere).LP
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ma dvije marke motora stavljaju. Lombardini Italija i taj Janmar, kojeg navajaš...
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ko če več to znati...Jer vidiš, da dandanas "taljane" turki i indijci rade...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Zakaj?
Nissan ima tvornice u Portugalu, Makita u Engleskoj, Detroit Diesel u Italiji, pa zakaj nebi i Yanmar?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
A kaj ćeš, kad je i skoro sve japansko - iz Kine...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pričao sa čovjekom prošli vikend, ima isto tuber 40 i rekao je da ima problema sa pregrijavanjem kod frezanja. Prednji dio ( hauba) mu je jako zatvoren i kao nema zrak kuda, rekao je da je vidio na novijima da imaju dodatne rupe na haubi.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Heh, Puknoti me nasmijao:)
A koliko široko frezo pogoni taj sa Tuber 40ks?
 

Najnoviji postovi

Na vrh