• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ma ja imam samo malo oko poljoprivrede raditi i drva, nekih 15m godisnje, a blizu su mi. A ja kako cuvam stvari trebo bi mi biti makar 20 god.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
hehee kako me kolega ssucur odmah razumio.Ja sam ti sa svoim stalno u pogonu i uvjek negdje nešto zapne i ogrebe.Prvi put kad sam ga ofarbo odem u šumu nakon 5 dana i šta misliš padne grana sa drveta koja se prije odlomila i nije pala.Ibaš ja parkiram ispod i nakon par minuta padne grana na haubu i živo sranje mi napravi:mur::mur:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Nadam se da ti se neće desit ništa slično al nisam se nadao ni da će se meni desit.:mur:Ja sad na proljeće isto idem u sređivanje ovog 731 jer volim kad je sve kako treba al teško ga je držat urednog i puno radit sa njim.Ti nećeš puno radit pa veće su šanse da duže bude uredan:icon_jook::icon_jook:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Evo danas konacno stigo volan od tamica pa ce biti uskoro radova:icon_e_smile:
volan.jpg

vola.jpg

vo.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ako imas deo koji fali zavari,ako nemas najbolje kupi polovno,memoze biti vise od20e,na mom je isto to bilo lomljeno,ali je zavareno
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Može se zavarit al to je malo zeznuto mjesto pa bi ti i ja preporučio kupit rabljeni.To ti je najsigurnije
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Složi drugi produžetak, željezni, kod tokara.
Gde piše da mora biti baš takav i da mora biti odljev
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ma uradit cu nesto. nije mi sad hitno. Pozdrav.

Zna li neko neko koliko 420 moze maximalno dici na hidraulici?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ti već imaš tegove.:icon_eyes: sve drugo je opterećenje na rukavcima.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Meni pomaže,posebno u šumi kod vučenja trupaca i kod utovaranja večih komada drvi.Zato sam sad i prepravio nosač utega jer prednji uteg mi puno pomaže.Napravljeno mora bit tako da se brzo montira i skine.:)
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
TV 420 konstrukcija i snaga=SUPER, mi smo takvi kad bi imali 25KS htjeli bi 30KS (kad sve popuca=JOJ)
----------------->itd.:icon_anal::icon_razz:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Videčeš kad budeš radio sa korpom da se svaka dodatna kila odspreda poznaje.Imam i ja 4x50 kg na točkovima ali kod natovarene korpe je premalo,stalno podiže koji točak pa i zavoji ga je.u.
 
Na vrh