• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav, danas mi je mali rodjak cacko oko traktora dok je bio upaljen, i darnu prekidac za paljenje i nesta zaskripa. Da li ce to sta stetiti traktoru, ja mislim da nece jer radi normalno?

Poceo sam radit el. instalaciju, spojio sam farove, ali mi radi jedan jer mi je u drugom crkla sijalica:icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,504
A bendixu i vjencu na zamajcu nije bilo drago kaj se to dogodilio, ali ništ mu nebude kad je sad ok.
Inače postoji opasnost da strada alnaser
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Moze li ova osovina od cege drugo da se stavi sem orginalo d toma ova nije orginal:icon_scratch:
21513077.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Ova dolje sto ide na volan i na sredinu.

Pitanje o vetilima premješteno u temu Motori
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To sta dva krajnika zavarena skupa.Na Pe origi nema tog dela jer ima umjesto glave volana zubčanik na sredini i na osovini volana.
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav.

Da malo ozivimo temu. Evo ja sam ofarbao motor u tome jer mi se nije poklapala boja, radio 9 sati na njemu sad dosao iz garaze :icon_hang:, ali je sad prelijep.
i04s.jpg
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Buduci da na mom tomi nema sipka na mjeracu ulja za hidauliku, bilo bi dobro da netko napise kolika je duzina te sipke,,,
u rezervoaru ima cca 5 litara ulja pa me zanima dal' je to dovoljno,,,
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dobro ga sređuješ,svakim danom je lepši.:icon_thumright:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Darko123 Veliko hvala, namucio sam se pravo, 3 pute me je tresla struja, spalio 2 prekidaca, ali je super ispalo.

Dokle si ti sa svojim Tomom?
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Sjutra zavrsavam volan i kacim slike:(happy):eek:nda pravim sredinu i kocnice i creva a onda farbanje:icon_biggrin:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ljudi pomagajte hitno je. Crko mi je akumulator i tomica mi je ostao na njivi pun djubriva, da li ga smijem palit na spagu, jer se bojim da ce mi crknuti pumpa hidraulike, a neznam ni kako se to radi?
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ako nisi nikad palio,bolje i nepokusavaj,neces uspeti,jer treba da se stekne tehnika,zato bolje pozajmi od nekog akumulator i upali,ili pozovi nekoga ko ume da pali na kanap,a nece nista faliti pumpi

Evo ti video ako ceti biti od pomoci
http://www.youtube.com/watch?v=XOObPub97Zo
Obmotas 2-3puta,prethodno izvuces leptir,i onda moras par puta da zaljulas(napre-nazad)pa kad uvati zalet cimni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Problem znade nastati ako su upaljena svijetla na malom gasu, tad ti pocica svu struju iz akumulatora,,,
treba samo malo pripaziti i sve ce biti ok, ista prica je bila i kod mene,,,

bilo bi dobro osposobiti ampermetar jer on jasno pokazuje ako potrosnja ide u minus,,,
po mogucnosti malo pripuniti akumulator ako se prazni,,,

a nije lose ni vjezbati malo paljenje na zgance, ono zlu ne trebalo,,, :(wasntme):
 

Najnoviji postovi

Na vrh