• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Automat u alternatora crko, akumulator je vec prije bio slab pa sam mislio da je to. Ampermetra nemam, morat cu gdje kakav nabavit.

Danas kucnem malo automat i upali na prekidac, i radi:cool2:

Malo vozili drva, znam da je malo, ali prevukli sve pa samo ovo bilo ostalo.
phiy.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Kakav ti instrument fali na kontrolnoj tabli,vidi se rupa?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To je najlepši poso za tomu,sve drugo mu je teže.Na avtomatu anlasera bi bilo dobro pregledat,očistit i namazat kontakte jer verovatno te to je.e.Kakve su četke i kolektor rotora i to pregledat pa i puše da nisu potrošene i imaju luft.:icon_pidu:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
mtd001 Fali mu brojac radnih sati i ampermetar i kontrolna lampica za ulje. Umjesto ampermetra sam stavio prekidac za svjetla.

Abarth Jeste da je najljepsi ali nije jedini vozili smo djubrivo 15 tura, pa je prikolica u haos stanju. Sutra cu rastaviti citav alnaser i pregledati, ovako nisam siguran, ne smijem se zaputiti nigdje bez spage.
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Zna li neko dimenzije "U" profila sa rupama na poteznicama (za koji se kace plugovi)? Treba mi unutrasnja mera :(nod):
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
358
Pa to ti je običan u profil 100,sad zbog čega ti trebaju unutarnje mjere? ako misliš kačit priključke u unutrašnji dio neće ići zbog kosina u u-profilu
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Unutra bih ubacio drugi manji (uzi) "U" profil,za koji bi bio pricvrscen prikljucak. Treba mi i razmak izmedju rupa na profilu? :D
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Ralle 888 Sirina unutrasnjeg dijela U profila je 8 cm, duzina 38,ja sam unutra ubacio profil 8 cm, malo sam brusio da bi islo glatko.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Origi U profil za plug Batuje je 49cm dužine,9 rupa a razmak izmedju centra rupa je 45mm.Jedna rupa je na sredini U profila i onda sa svake strane još 4 rupe.:tractor:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
da si to barem u jesen okrenuo, sad bi lakše pripremio za sjetvu
moj savjet; na strani gdje počinje oranje, prođeš jednom ili dva puta poprijeko, plug lakše zalazi u zemlju i odrediš jasne granice oranja, poslije kad pripremaš za sjetvu bude lakše, posebno ako frezaš
zaboravih da dodam, ako je ovo prvo, kako će tek da bude kad malo razradiš
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Pozdrav danas sam pripremio toma za farbanje ocistio ga osmirglo sjutra farbam:cool2: i kacim slike mislio sam da cu danas stici ali nisam:eek::
farbanje.jpg

farba.jpg

far.jpg

fa.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Danas ofarban tomo ja sam prezadovoljan ostala hauba i blatobrani sjutra stavio sam temeljnu pa se susi evo slike:icon_biggrin:
a-p.jpg

ajpj.jpg

ajt.jpg

akmt.jpg

atm.jpg

atpadm.jpg

gtm.jpg

jpjm.jpg

kmwja.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Nijesam ih skido.

Evo nastavka slika:icon_biggrin:
atam.jpg

jtdt.jpg

jtmwtmw.jpg

kgatamw.jpg

kgatamw.jpg

ujt.jpg

tmwj.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Što je sa nosačem volana nisi ga farbo,češ pravit novog od deblje pločevine?
 

Najnoviji postovi

Na vrh