• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Razumijem ja da nekad treba staviti uravnoteženje,:icon_e_biggrin: sa korpom sam vozio bagremovo kolje 1,5m složeno na kant i nikad više. Sve teže od 400kg (sa TV-731) u prikolicu.:icon_thumright: ili na dva puta, šteta TV-ja.:icon_scratch:
 
Posljednje uređivanje:

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
sve osim kojekakve sitnjarije tipa alata i još koješta do njive je bespotrebno lomljenje traktora........neka ide gvožđe al da neko ne strada
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Moze se pretapacirati sto je moja preporuka jer ovi turski univerzalni samo su lijepi na izgled,,,

mozda nece biti jeftiniji ako se presvuce sa pravom kozom ali ce svakako biti dugovjecniji,,,
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Pa ima valjda i blizini neki autotapacirer,,,
mozda i obicni ali da ti stavi pravu softy (mekanu) kozu koja ce trajati duze nego traktor,,,
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:icon_pray:Super-blizanci :(emo):
21494723.jpg

21494867.jpg
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To je samo nalickano za prodaju a pitaj boga šta je sa motorom i transmisijom.To su tomeki od švercera koji bi na račun farbe hteli masno zaslužit,kod mene to ne pali.Može se nač TVa u origi odličnom stanju za normalne pare.:icon_jook:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ne kupujemo, moram priznat da su mi simpatični.:icon_razz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ako je sve u redu može da digne puno više nego što će tomo izdržat da se ne digne.Meni se dešavalo da dižem teret a ono prednji kraj ode u zrak:icon_super:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Koliko moze TV 420 da podigne na hidrauliku?


Evo pa pogledaj što ti odgovara :^):


2623zis.jpg


Ali znaj da je jedno PODIĆI , a drugo NOSITI :icon_hang: serija 400 i 800 po hidrouliku su ti slične tako da se sa time puno ne zamaraš
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
podsjeća me na 420 kojeg je @firemanpeter imao prije
za moj ukus žuta malo tamnija a zelena još svjetlija i bez šaranja naljepnicama.....na to sam alergičan
meni ove gume izgledaju kao da su tvorničke, možda se varam, mogu samo da kažem da je grob od traktora vrlo teško dotjerat da fino izgleda
koja je cijena ovog žuće? može i na pp
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Cenu je dobro nabio na 3190 eura,što je svakako previše za malog tomu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh