• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Siguran 100%, napisao sam da mu kolege od serije 400 poslikaju, kao što je kolega @gorski poslikao ovaj od serije 700 što sam postavio sliku.:icon_rolleyes: I piše da je za seriju 700. Koliko vidim kolega Tomo Vinković420 je razumio.
@sscur Hvala na slici :icon_mrgreen:
Valjda ce neki kolega koji ima 400 seriju izvaditi sipku i izmjeriti.
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja sam mislio na dumpera,jer je ispalo kao da 600 TV ne postoji.Motor mu je jednoklipac,rukavci pa možda i ostalo pa od velikog tome.Malo sam gledo ali na svima je ista oznaka.Možda postoji i koji katalog pa da se točnije zna kako je sastavljen.:drink:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
A one dvije slike (TV730) sam postavio na osnovu ovog linka i natpisa na TV-u.
http://www.pik.ba/artikal/11808992/traktor-tomo-vinkovic/
Evo TV600
20366607.jpg
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Da li se vama desava da vam tomo huci(cvrlja) u 3 brzini obje (sporohodna i brzohodna)?
Cvrlja kao kocnice u bicikla poslije kise, da se tako izrazim.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kod mene ne,,, :(wasntme):

Radilo se ovih dana

2v0cv7t.jpg


35bys8g.jpg
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kod mene isto ne.Prvo proveri nivo ulja u menjaču ak ga je dovoljno ti verovatno sleduje šrafanje i pregled kakvo je stanje u menjaču.
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Znam koji je, gledo sam kad smo tek kupili traktor i falila je trunka, al sam mislio da je to sto je traktor blago naget.
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Bogami si se navozo, svaka cast. Nego sve te zaboravim pitat, kako slusa taj volan od tama?
I kakav ti je ovo prikljucak, ja ovo jos nisam vidio?
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Bogami jesam hvala,mogu ti reci odlicno sluzi volan,sa tim povlacim livade ispod toga je mreza preko te gume i blokovi:drink:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Zavrseno farbanje toma:cool2:
ljubomir.jpg

ljubomi.jpg

ljubo.jpg

ljub.jpg

ljub.jpg

lj.jpg

caka.jpg

cak.jpg

ca.jpg

c.jpg

ostalo jos sjedalo da mu nabacim
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Sad kad je lepi če bit i radit sa njim veči užitak.:icon_thumright:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Svaka cast ma ko nov,i nijnsu si bas pogodio,kolko je farbe otislo,jos samo farovi i bice pravi
Gledam one stare slike,de je bio plav i nemogu da ga prepoznam
 

Najnoviji postovi

Na vrh