• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Hvala puno otisla mi je ona 1 kutitija i 3 spreja zelene moracu kupiti i farove dobro je ispalo bolje je od plave:icon_biggrin:
 

senad75

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
64
Čestitke dobro si ga osvježijo nek te dobro služi i sad če ti biti ljepše raditi kad je takav i meni je tako bilo kad sam ofarbao svog TV
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Danas malo vozili sijeno, nisam stigao da slikam dok je bio pun, al jesam poslije.
hual.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Čestitke dobro si ga osvježijo nek te dobro služi i sad če ti biti ljepše raditi kad je takav i meni je tako bilo kad sam ofarbao svog TV

Hvala puno jeste ljepse radid u pravu si danas sam frezo i cero djubre sa njim i radi bolje nego prije i volan odlicno radi:smile:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Danas sam vozio reli iz sume :biggrin: Prebacio u 3 brzu i naglo povuko pun gas i puce sajla. Ni sam neznam kako sam dosao kuci :icon_lol:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Momak opasno je to sto radis,,,
suma je zajebana i valja biti oprezan,,,
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Bobic Znam ja da je opasno ali nisam mogao smanjit gas, drzo sam ga na kvacilu malo, al strmo pa odee. Sreca pa bio sa korpom. Kad sam doso kuci, jedva ga ugasio i stavio sajlu od bicikla, i radi.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
.......Sreca pa bio sa korpom.......
nije to sreća :icon_evil: nemojte se igrat s tim korpama.....
sajla od bicikla ima kraći i deblji valjčić, radi ona ali brzo strga plastiku gasa
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Zeznut je tomo vinkovic lako se prevrne,prije 2-3 godine komsija mi odleti sa tomom i ubije u jedan kamen veliki i pukne na pola ali ne na sredinu nego na mjenjac sva sreca njemu nije bilo nista uspio je da iskoci,a isto preprosle godine jedan iz susjednog sela orao sa tomom i prevrne se i covjek pogine:(nedaj boze nikome.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Kad si vec oko prevrtanja,frezirali ja i tata u nedelju bastu i votnjak,ja ravniji,a otac strmiji deo,ja sve iso uzbrdo nizbrdo i kad smo sve zavrsili,hteo tata da upravi popreko,i taman kad smo zavrsili podize frezu i skrenuo ka uzbrdo i podize se prednji tocak,skoci tata i ispetura se traktor,sva sreca nije nista strasno,otiso far,iscurelo ulje i volan se iskrivio,a tati nista
Ovo nije prvi put da mi se to desava,dizo se ranije tocak i bilo je kriticno,ali uvek nekako udrzim,al ipak sam odlucio da prodam i uzecu imt539
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Tomo ima dobre i loše strane, nikad se ne smiješ opustiti, moraš poštovat pravila.:(
Čvrsto držanje volana pogotovo kod okretanja u strani, ne dizati previsoko priključke, ne pretjerivati sa prikolicom (kao i kod svih traktora).
Koji traktor nije opasan za vožnju.?:icon_scratch:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Svaki je traktor opasan ako se nepoštuju pravila.Treba se držati njegovi mogućnosti i neće bit problema
 

Najnoviji postovi

Na vrh