• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Tnx Arno,,,
previse ozljeda u svakom slucaju,,,
slomljena 2 rebra i nekoliko savova na glavi za sad su najproblematicniji,,,
zato iako ovo nije vezano uz tomeke svima zelim naglasiti da opreza nikad dovoljno,,,

i tomeki znaju kad-kad zavarati pogotovo oni sa previse lufta, zato cuvajte i pazite se uvijek jer zlo dođe kad ga se najmanje nadate,,,
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:icon_scratch:
21633093.jpg
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Iskreno nije mi jasno kako na ovoj skalameriji uopce mozes raditi,,,
Kao osoba iza koje je podosta iskustva i preko nekoliko tisuca iscepanih drva ja neznam kako bi na onom iznad mogao uopce raditi,,,
vjerujem da je on mnogo sigurniji nego je nas ali pitanje je koliki je na njemu ucinak,,,
nas je nesto nalik ili priblizno ovome,,,

0044.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ova gore slika je cjepač po novim standardima, nije moj. He učinak....:icon_hang:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kakva vremena dolaze bojim se nece nam ni trebati cjepaci,,,
za godinu dvije necemo vise imati sto traziti u drzavnoj sumi,,,
iliti ono sto se bude moglo dobiti nece biti za cjepanje,,,

Gledam sad masovno se kod nas polaze u birtijama to za motorne pile, sluzbeno Osposobljavanje za rad na siguran nacin sa motornom pilom,,,
ja to isto polagao ali polagao prije desetak godina i sad to vise ne vrijedi jer samo ospposobljen za rad na sigurna nacin sjekaca u samoizradi,,,
eto igra rijeci ali ne vrijedi, daj 100 ojra i sve moze ne moras cak ni ici na predavanja,,,

Nemam namjeru ponovo nekome davati lovu za tako nesto jer nikud to ne vodi,,,
kod nas cudni neki ljudi dosli na vlast jos cudnije zakone donose jos cudnija pravila igre a sve u cilju legalne otimacine od ljudi,,,

Pitam se samo do kad i koliko se jos toga moze podnijeti prije nego pukne sve to skupa,,,

Odoh ja debelo u off, jbg ponijelo me,,,:eek::
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he, tek je počelo.................................,:icon_wink:
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Trebao bih sic na 418, dali da staroga pretapiciram ili da se kupuje drugi.Znali li netko cijenu novoga.Stari je u dosta lošem stanju što se tiče izgleda i amortizacije :)
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja bi ti predlago da središ staroga jer novi univerzalni ( cena oko 60 eura) su previsoki i težko ga snizit na odgovarajuču visinu.Sjedalo daj pretapecirat a amortizerčič nadji neki sličan od drugog sica i ugradi.Tak bi ja napravil a ti kako hočeš.:icon_winkle:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Možeš samo nadji neki manji sic od fiče,pegle i slično.:wink:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ja bi ti predlago da središ staroga jer novi univerzalni ( cena oko 60 eura) su previsoki i težko ga snizit na odgovarajuču visinu.Sjedalo daj pretapecirat a amortizerčič nadji neki sličan od drugog sica i ugradi.Tak bi ja napravil a ti kako hočeš.:icon_winkle:

Kod mene sjedež ide do dna, ako regulišem težinu dupe tucka po ploči.:icon_biggrin::icon_winkle:
21642567.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja govorim za origi kupljenom a ne o preradjenom kako je tvoj.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
od auta je previsoko sjedište, ja imam od nekog kamiona (proivod SFRJ naravno) ima amortizere, podešavanje naslonjača, i grubo podešavanje visine
ova što se masovno prodaju su takođe previsoka, mogu poslužit ali.....
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
He he, nije prerađen, orginal sjedež platio cijelih 100KM=50€:icon_razz:
Imam ja i origi, kad budem imao vremena obnovim ga, al škripiiiiii.:icon_eyes:
21642584.jpg
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
pojačaj ti taj škripavi, tapaciraj u kožu, narandžasti konac.....:icon_super:
preporučujem naslonjače sa strane, makar cijevi
 

Najnoviji postovi

Na vrh