• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Zariban je tomica za vožnju,vozil sam ga ove godine u berbi i muči me kaj ga moram s dve ruke manevrirat,i baš smo išli otpeljat mašinu za mljeti k susjedovoj kleti i idem ja natrag a imal sam gajbu otraga,3. i po gasu. Kad je mene počelo hitati po putu a ja ga lovim jer ima lufta u volanu a s desne strane provalija a s lijeve imenjak,uspel sam smanjiti gas da nisam sranje napravil...mogel sam se hbiti s tim vragom
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nešto ćeš morat sredit, ili luft u sredini ili prešaltat u drugu.:(giggle):
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Dobar si SSUCUR:(giggle):zeznut je luft ja sam imo na mom na sredini i volanu u volanu je bilo krug i po jednom sam letio pored puta:(whew):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Kaj je taj tomica sve prešel ,još je čudo kaj dela,s njim je moj otac delal kad je bil mojih godina,Inace to je od susjeda tomek

Evo susjeda u akciji

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=vG_FkevoSuc[/YT]
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Ko je, reko da je tomo slab, (Zakon):icon_weed: samo oprezno, i da je uredan sa kočnicama luftom, volanom. Ja ga vozim od 1974 godine.:drink:
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Danas kod frezanje vidim da mi ponestaje gasa.Pustim ga da malo raidi ali opet neme gasa,počinje se malo ko zaletavati.Dok sam se vozio doma po cesti ista stvar nema gasa kako inače ima lovi negdje manje od pola.Vidim da su šelne kod filtera doata labave i u jednom člauf didim da ima i zraka.Skinu filter nafte SKROZ PRALJAV.dali je u tome bila greška ili...
Sutra u nabavu za šlaufe nove i filter goriva.Zna netko cijenu tih stvarčica i dali mi treba još nešto?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Po opisu rada, mogao bi biti jedino elemenat potreban.:icon_rolleyes:
21612949.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Zbog zaprljanog filtera je otežan protok nafte i ak su još cevčice stare i tvrde lako može povuč i zrak izmedju spojeva.Ak to zameniš sigurno če bit u redu.Stavi gumice nove i dosjede dobro očisti da če sve dihtovat kako treba i odzrači.:drink:
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Dali netko zna dimenzije (koji fi) su zadnji dva klina koji drže polugu na traktoru.Izgubio oba dva kod oranja stavio nekezamjenske ali mislim da su premali pa plug previše šeta ljevo desno.
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Da točno te :) Hvala na odgovoru prijatelju :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Malo se danas radilo po Bilogori,,,
tamo gdje veliki ne mogu tad Tomica nastupa,,,

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=3NPR2_gq3V4[/YT]
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Možeš ti i sporije voziti, previše brzo si izašao iz kadra....:icon_scratch::icon_razz:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ako idem drugom sporom ne mogu izaci vec moram u drugu direktnu da mi preskoci zilenje koje se nalazilo na putu,,,

nazalost danas je lose zavrsilo, imali tragediju, nasrecu samo sa tjelesnim povredama i zavrsnicom u bolnici,,,
nije do tomice a ni radi njega,,,
suma je opasna i vise nego nam se cini,,,
a raznorazni prikljucci jos vise,,,

Ovo je isti dio sume samo u kontra smjeru,,,

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Zp3eIf5v5Cs&feature=youtu.be[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
NIje se meni nista dogodilo vec mi otac najebo, pao na cjepac (svrdlo) pa ga ovaj moto dok nije vestu strgo s njega,,,
cetrdeset godina bavljenja sumom i nikad nista ali eto i to se događa ma koliko covijek pazio,,,
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
UF , , , ne liči mi na dobro , nadam se da nije ništa previše ozljeda , , , nekako sam ga i sam počeo izbjegavati iako ga koristim nekoliko godina , i uvjek gledam da nemam nešto lepršavo na sebi , , , želim mu brzo ozdravljenje
 

Najnoviji postovi

Na vrh