• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Dobro, jedno si mozda mislio ali drugo si napisao a iz napisanog dalo se zakljuciti to sto smo ti napisali,,,

Evo danas sam iso satomom za stocno brasno gazio sam 60cm snijega bez problema:icon_thumright:


no ne zamaraj se sa time, idemo dalje,,,:wink:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Hehe vidim batek napravio si utovarivac, imas i korpu za njega ili ga koristis samo kao ralicu, s cime je lakse cistit ralica ili utovarivac
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302
Krumpironja

Imam i korpu samo jo nebo koristio kao ralico.

Mislim da je lakše čistiti sa ralicom, nije ti treba spraznivati korpu. Sa ralicom pa samo ideš ideš...
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Lakše je kad ga imaš gdje gurati, ako ga moraš nositi, kao ja, onda je korpa zakon.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Pozdrav ja sam se danas malo voziko sa tomom po snijegu:icon_mrgreen:
imag0975.jpg

imag0977.jpg
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Darko Je li to lopata u slucaju da zapadnes sa tomom. Super slike.

Evo ja danas zavrsio Tomu. Zamjenio sam ulje u volanu i popravio stanje na vrhu volana. Falilo je pola kuglica u lezajevima, sad je to rijeseno, podmazano i imam lufta oko 15cm. U odnosu na pola kruga od prije ja sam zadovoljan.

Imam jedan mali problem sa krovom, kad dodam jaci gas pocne lim da vibrira. Tako da cu morati izmedju cijevi i lima da stavim gumu da smanji tu vibraciju.

Evo kakvo je ulje bilo. Doduse bilo je vise vode nego ulja.

lmk3Zy4.jpg


wQQsn6C.jpg


Evo koja slika Tomice

552k0c9.jpg


7QXAbwz.jpg
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Ma ima jos snijega nisam cistio palo puno odjednom pa mu nista nisam mogo samo progazio lopata je za svaki slucaj ako dje zapnem Tomo Vinkovic420 lijepe slike:icon_thumright:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Malo se vozilo djubre :icon_biggrin: Ubjedljivo najgori posao za Tomu.
I stavio sam nastranice 20 cm siroke :icon_biggrin:

BS2gu9q.jpg


yeeiN7W.jpg
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ovo je djubrivo iz stale gdje su mi prije bile ovce. Ima vise sijena nego djubriva.
Takav posao kao kod tebe me ceka preko vikenda :D
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Moje prvo oranje sa tomekom.
27wt6x0.jpg


15oj9r4.jpg


Moram priznati da sam, kako je prvi put a uz to na smetnji su bile i jabuke, kruške, ograde, nagib i sl., zadovoljan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh