• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Stjepko sta nisi ti imao i transportera? Ovo je onaj tv sta si ga sam slago?

To je taj, evo i transportera, njega tovari brat.

2med6ie.jpg
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
Evo par slicica od pre neki dan. Tomica ce uskoro napuniti svoj 30ti rodjendan od kako je kao novi stigao u moje dvoriste. Do sada bez i jednog jedinog defekta (osim reparacije sredisnje caure pre dve - tri godine).i dan danas sluzi mi dobro za baste,vocnjake,i svuda gde se nemoze uci sa ostalim traktorima. Do pre 8-9 godina,kad sam kupio 542ku,tomica je svu zemlju (oko 6 ha) orao bez problema.Samo reci hvale za ovaj mali div.




vise slika moze se videti ovde http://fotkica.com/?id=b5695bfaeedfd06f4a776497add47cc5
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Pozdrav i ja bio davno u sumi al zaoravio za forum :D Bilo je skakljivo sa skoro bez kocnica. Hvata samo 1cm do dna papuce i to lijevi tocak. I koliko sam tovario slomio sam rudu, al tomica je super podnio.

IMG_20161008_142020.jpg
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A je to ..........

[yt]https://www.youtube.com/watch?v=Aspysct4C9U[/yt]
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Evo pripasala se i sredina od serije 800 na TV 400, bilo je dosta posla oko izrade podesta, nožnog gasa, prepravka osovine donjeg kardana, novog nosača za volan itd. itd. Dobio sam na komociji prilikom upravljanja, a ovo malo što sam radio na čišćenju snijega čini mi se da je dosta udobniji, pošto je duži manje osjeća svaku neravninu, "manje baca iz sedla", Evo i kako to izgleda (nisam mogao baš najbolje uslikati). Tražene su mi i dimenzije ralice, nadam se da ću to postaviti sutra. Pozzz....

2wedj4y.jpg


jubub4.jpg
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Čini mi se da sam jedino ja ostao na forumu, ili ja imam najviše vremena.


Prodao se višak drva pa evo još jedne, i imam jednu molbu. Ako je nekome pri ruci da mi izmjeri izlaz kardanskog nastavka pozadi sa 6 kronera, onaj što ide na 4 vijka pozadi, da li je kroner fi 35 a dio gdje je usječen kroner 29? Ako u BiH neko ima za prodati nek se javi. Unaprijed hvala.
PS Neće upload slike pa postavim naknadno.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ekipa jel normalno da tomek sa akumulatorom od 65 Ah ne može zaverglati tj upaliti, akumulator nov,napunjen.

Moram ga paliti uz pomoc dekompresora, zaletiti pa pustiti dekompresor tek onda upali??
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Nije normalno, moj pali na minus 10 sa akumulatorom od 45 Ah, provjeri napon akumulatora, nisam siguran, mislim da bi trebao biti oko 12,8 a ako je u redu napon velika vjerojatnost da su otišle ili se zaprljale četkice na anlaseru. Ovo je onako na prvu, može sigurno biti i još koji razlog.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Predlažem detaljan pregled anlasera. (imao sam taj problem)
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Scuur i sto je bio tvoj problem? četkice?

Eh da sjetio sam se da mi je - pol akumulatora prikljucen sa 16 mm2 kabelom,da nije mozda slaba snaga zbog premalog presjeka?
 

Najnoviji postovi

Na vrh