• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
@tomo522/731
A ovo.?:icon_razz:
21035456.jpg

21025233.jpg
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
hmmm zanimljivo.Već sam gotov sa slaganjem ovog od serije 800 i zasad će ostat al prikupit ću materijal za neku preradu:cool2:
 

Grux

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
7
Evo i mog Toma Vinkovica 731S

Tomo_vinkovic_731_S.jpg


Tomo_vinkovic_731_S.jpg


Tomo_vinkovic_731_S.jpg


Tomo_vinkovic_731_S.jpg


Tomo_vinkovic_731_S.jpg


Ako imaš problema sa postavom slika javi se na pp
MUHA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Vidim da je i tvoj 731 došao na pravo mjesto.:icon_razz::icon_pray: SUPER
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
S model ima origi fabrički ugrađen hidro volan,ima ga još jedan forumaš ali na 730.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
70-ih serija 730s je bila samo sa ovim Češkim volanom.:icon_scratch:
21483485.jpg
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
jel mi može tko reći kakva su plaćanja prilikom prijepisa traktora sa barbe na mene.traktor je od kad ga je djed kupio na barbi tj njegovom sinu tj na bratu moje mame.razmišljali smo o tome da ga stavimo na mene ali sad ne znam koliki je porez prilikom prijepisa koje su takse kako ide onaj postotak osiguranja (s time da na sebi imam apn kojeg sam registrirao prvi put u 7. mjesecu)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
70-ih serija 730s je bila samo sa ovim Češkim volanom.:icon_scratch:
21483485.jpg

to ti je njemački ZF sevo volan, prva serija
sa hidruličnim volanom se prozvodi od 1978,
cilindri PPT, glave DDR Orsta, noviji modeli su imali Danfoss glave.

Lako se prepozna razlika Orstine glave imaju tlačni i povratni vod ispered
osovine volana, radni izvodi su iza sosovine sva crijeva su metalna, osim radnih koja su fleksibilana; dok kod Danfoss svi izvodi su iza osovine volana, povratno crijevo je fleksbilno kako i radna.

evo volan sa tvornički Danfoss glavom na modelu TV 732S:

idrk.png


jel mi može tko reći kakva su plaćanja prilikom prijepisa traktora sa barbe na mene.traktor je od kad ga je djed kupio na barbi tj njegovom sinu tj na bratu moje mame.razmišljali smo o tome da ga stavimo na mene ali sad ne znam koliki je porez prilikom prijepisa koje su takse kako ide onaj postotak osiguranja (s time da na sebi imam apn kojeg sam registrirao prvi put u 7. mjesecu)


Neznam dali traktor podlježe porezu na motrna vozila prema katalogu CVH,
ali osiguranje plačaš 100% policu, pošto je samo vrijedi za osobne automobile,
druge kategorija vozila ne ulaze u popsut na druge ili svako sljedeće nabavljeno vozilo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Grux

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
7
@ssucur evo slike nosaca glave
Glava_volana_731_S.jpg


IMG_20140215_155220.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh