• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

Krumpironja

Dobro znana faca
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,532
E to već može proć pod traktor...servo puno znači, kad maknes račun za servo i inverziju dođe ti da si kupio dobar traktor za cca 20tkn,drago mi je da je moj odabir prošo i baš zbog toga se nadam da neće bit kvarova 😅

Zagorec85

Novi član
Tu od
1 Ožu 2020
Poruka
7
Evo javljam se nakon dugo vremena.Kod nas u obitelji je od 1984 tv 730 iz 1979 godine kojeg sam ja malo poboljšao s godinama.
Servo volan od mercedesa ali pumpa od renault mastera da stane ispod haube i koristi ulje hidraulike.
Hidraulično kvačilo od auta i kočnice od zetora 2511.
Dodani su još jedni proširivači, napravljena je konstrukcija i prednji utovarivač koji je trenutno skinut jer sam tijekom zime mjenjao kvačilo i sve ležajeve u mjenjaču, rukavcima, sredini, novi križevi kardana, novi zupčanik uključivanja kardana i 3 brzine, novi zupčanik radne brzine i uklopni zupčanik i još mnogo toga.

sttipa

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
699
Vau...lijepo ulozeno u pravi stroj....jos pokoju slikicu postavi da se divimo...
Dobro dosao...

Najnoviji postovi

Na vrh