• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Ekipa.....ima jedan Ino Zanon na njuškalu 35.3
Ruggerini motor,dosta traži za njega,a nema po netu baš informacija previše o njemu,ali izgleda zanimljivo,pa ako neko više zna o njemu bilo bi korisno da podijeli saznanja.Ima tri cilindra,oko 1100 sati,izvod hidraulike iza,regan,piše da je sve original.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Evo iz prve ruke informacije za traktor Ino brežice, ima ga jedan moj kolega, napravljeno je 30 ili 50 traktora ukupno, dijelovi pašu sa AGT 35, dakle nije kao Tomo Vinković već izmjenjeno ponešto, motor ruggerini standard, OK su, malo su nježni odnosno nisu tak robusni kao Lombardini.

Uglavnom, moj kolega bi ga isto prodal radi čušpajza i tih problema s dijelovima, no nije baš našao kupaca unutar posljednjih 6 mjeseci (njegov ima oko 3000 sati).

Isti problem ima drugi kolega vinogradar s primom 840, ona kaj ima naprijed manje a otraga veće kotače, to pak nitko isto neće kupiti jer je prima krepala a od TV ne pašu svi dijelovi.

Eto to je ono kaj čujem i vidim pa da Vam je od pomoći...
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Korisne informacije svakako.......teško ih je naći,u samom startu dosta toga što je problematično,a cijena prilično visoka.
 

Zagorec85

Član
Tu od
1 Ožu 2020
Poruka
43
Nema više fiata.
Ostao Bravo iz 2001 jtd komplet za dijelove.
Sad su samo alfe GTV i 147.
A ovaj Fiat Tipo bijeli je bil 2.0 sedicivalvole stajo 8 godina i na kraju završio na ciosu.
 

Zagorec85

Član
Tu od
1 Ožu 2020
Poruka
43
Da,sam sam radio dasku.Širina 220.Ima sigurnosne opruge i horizontalno zakretanje i nož od hardoxa.Može i na stražnju hidrauliku.
I komplet prednji utovarivač sam ja radio.
Samo kaj je daska dosta daleko pa diže zadnji dio traktora.
Moram napraviti kopčanje malo bliže traktoru.
 

Zagorec85

Član
Tu od
1 Ožu 2020
Poruka
43
Ne treba.Ionak skoro niš ne radi a treba mi za šumu.
Na njemu sam sve izmjenio od hidrauličnih kočnica i kvačila do volana i proširio ga tako da je ovaj projekt gotov.
Drugi projekt koji trebam započeti je Imt 533 s motorom 60 ks i ugradnja prednjeg pogona.
Naravno tu je i MF 3060 inače 80 konja ali je isto dosta modificiran i s motorom od radnog stroja jačine 105 konja.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Ajd malo poslikaj tog tomicu....sredjivanja da ga vidimo malo...
 

Zagorec85

Član
Tu od
1 Ožu 2020
Poruka
43
Nije,kad stavite ralicu ukoso onda je oko 2 metra a i ako zapne malo digneš pa se vratiš da očistiš do kraja.
Ima tu več slika od mojih nadogradnji.S time da je prošlu zimu komplet mjenjač i sredina,rukavci i kvačilo složeno na novo.Svi ležajevi,križevi kardana,brtve i zupčanici koje je bilo potrebno su zamijenjeni.
S tim da traktor možda odradi 100 (+ -) sati godišnje.
 

luka1002

Član
Tu od
27 Kol 2015
Poruka
58
Odlično, prva liga😉to jako puno znači. E kak dobrog tasta imaš🍺jesi mu delal društvo ili sve sam moral on?
Hehe, oni kak sad ne delaju zbog korone (sajmovi) onda su doma cijele dane, pa je to napravil u 2 dana (gornji dio je orginal). Ja sam radio na poslu ... Al ide mu, on je takav lik, kaj oči vide ,ruke naprave... :-D
 

TihoST1

Dobro znana faca
Tu od
1 Sij 2021
Poruka
130
Oli se nije moglo prije montaže obojati ili je predviđeno za poslije,inače je o.k. skrojeno i zašarafano, sada si siguran ipak je to najvažnije.
Kažemo mi u Dalmaciji ko ima zeta ima i tovara.......pohvalimo tasta zaslužio je.
Sigurnost prije svega.
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Baš ti se posrećilo sa tim zaštitnim lukom, nakon tvoga nema ništa u prodaji...dobro to izgleda al mogo si radi ruzine ofarbat nije to neki posao, kupi puncu farbu i neka još dva dana potroši i završi posao do kraja.
E prije nego farbaš složi si neki lim gore da je glava u hladu i suha, ima dobrih primjera na netu
 
Na vrh