• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Tv 7xx

Da probijemo led.:icon_scratch:
mq8.gif
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
Re: Tv 7xx

Malo si haubu fulao :smile: bar što se tiče 730
Da li vi mjerite koliko vam troše traktori na jedan.radni sat
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Re: Tv 7xx

ja konkretno ne mjerim lani sam ga koristio prvi put, ovako na oko mi je dosta potrošio
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Re: Tv 7xx

@bodul20, ma nisam fulao haubu, fulo visinu broja.:icon_lol:
 

Grux

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
7
Re: Tv 7xx

Dobar Tomo vidim imas dosta prikljucaka imam i ja Toma 731S moracu i ja da ubacim slike od mog TOMEKA.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Kaže pjesma "Lijepo je iti po blatu...". Ja sam ipak mišljenja da je ljepše po suhom. Zato je Tomo dobio zadatak da poravna šljunak. I dobro je to uradio. :icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Za takve radove, dva kotača, metar iza ralice, čuda čine.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
945
Za održavanje Visine ralice?
Kotači poput onih na okretaču sijena? Odlična ideja, samo što je ralica unajmljena pa otpada preuređivanje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
To si tu bile samo ideje na brzinu...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kaže pjesma "Lijepo je iti po blatu...". Ja sam ipak mišljenja da je ljepše po suhom. Zato je Tomo dobio zadatak da poravna šljunak. I dobro je to uradio. :icon_thumright:
]

Kao prvo šljunak ide u pretankom sloju, a kao drugo daj čupavome lopatu pa nek dela jer bu inače staru štalu od naslanjanja porušil... :(clap)::(clap):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Danas mi je rodjak prevozio sjeno sa imt 539, i krenuo on uz asfaltirano brdo i pocne slajdrati, vrati se on krene ponovo ali nista. U tom trenutku je naisao jedan komsija sa 730, zakaci imt i izvuce ga skroz na vrh brda. Tomo zakon!
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Tomo je zakon ima mi komsija imt 539,ljetos vukli zajedno drva ćerali po tri reda trupina on zape uz neku stranu nikud a ja sa tomom glat:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh