• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Moj bi se onda več raspao skoro samo transport radi a idem i do 30-40km u jednom smeru.Sredina još ko nova nema ni trunke lufta ali treba mazat.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Moj bi se onda več raspao skoro samo transport radi a idem i do 30-40km u jednom smeru.Sredina još ko nova nema ni trunke lufta ali treba mazat.

Odnosilo se je na motor. Tvoj je ipak još relativno nov, koliko često radiš sa njime te relacije? Također je bitno sa njime trkeljat polako a ne 20km/h.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ako je sa 25 godina nov koliko mora imat da je star? I zašto ga ne bi po asfaltu tero koliko ide,pa nije on mene kupio več ja njega i ak nešt krepa sve se može popravit ili prodat u staro železo.:eek::
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Sa 35 godina je star. :icon_biggrin:
Ako ga koristiš samo u transportu onda se nije naradio. Nije poanta imanja traktora da ga strgaš i prodaš u staro željezo. Ja imam traktor jer mi treba i ne mogu si priuštit popravke, ne toliko sa financijske strane, već zato jer sam ovisan o njemu i ne mogu si dozvolit da sam bez njega par dana. Zato ako znam da mu 20km/h škodi, onda ću se vozit 5 minuta duže brzinom od 15km/h.

pa nije on mene kupio več ja njega

Ovdje se ne slažem sa tvojom konstatacijom s obzirom da smo svi vidjeli tvoj traktor. Da se razumijemo, svaka čast tebi i tvom traktoru, da ga prodaješ rado bi ga kupio od tebe ili osobe kao ti, no moj traktor ne izgleda ni izbliza tako, meni je traktor traktor.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
Niš mu nebu od 3000 okretaja stalno. Kaj misliš kak onda taj motor vrti generator na 3000 cijeli život, a dobar dio toga vremena je u praznom hodu?
S 3000 se hladan budi i s 3000 se vruć gasi. Vjeruj, na traktoru mu je puno veća "hladovina".
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Mnogo mu je štetnije na pola gasa pa sa se motor pati nego pun gas pa da motor pjeva. Imam na kopačici lombardini diesel 10ks i kada radim većinu vremena je gas do daske.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
TV 732 brojač radnih sati

Pozdrav svima!

Posjedujem tv 732 i ne radi mi mjerač obrtaja i radnih sati, problem je u kolenastom prenosniku za pogom obratomera. Dali ko ima neku ideju gdje nabavati odgovarjajuči kolenasti prenosnik ili ima neko za prodat?

Puno hvala na informacijama i pozdrav iz Slovenije
 

BaTeK

Član
Tu od
20 Pro 2008
Poruka
302

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
Par slika tomeka, kojeg je zamijenio Hittner :)
 

Prilozi

  • IMG_20161115_152325.jpg
    IMG_20161115_152325.jpg
    41.1 KB · Pregleda: 138
  • IMG_20161115_152304.jpg
    IMG_20161115_152304.jpg
    36.3 KB · Pregleda: 130

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
Hehe...jedino ako mu ja posudim svoj ili uzmem od njega 732 a onda idem u prodaju svog 818 ;)
 

tv730

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
30
ljudi zna li ko koliki je promjer rupe na poteznicama .Traktor mi je na selu a moram da kupim dvije bolcne da bih mogao kaciti drljacu na njega jer su na drljaci pokidani a zaboravio sam izmjeriti kad sam bio zadnji put

hvala puno unapred
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
ako je kategorija 1. onda 22,4mm promjer

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

ferdo1

Član
Tu od
30 Sij 2011
Poruka
46
Rupe na rukama hidraulike su fi 22,4, a na poteznici (ona gore) fi 19 (standard) , a neka stara na mom TV ima fi rupa 20mm.
 

darac81

Novi član
Tu od
20 Lis 2016
Poruka
4
Par slika tomeka, kojeg je zamijenio Hittner :)
Jos malo pa dolazi u moje dvoriste...nadam se da nisam pogrijesio. [emoji6]

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk
 

kuzma

Član
Tu od
8 Tra 2014
Poruka
40
Aaaa....ipak si kupio!!? Suuper, bas mi je drago :)
Ma nisi sigurno. Jedino malo boje fali tast nije htio uljrpsavati za prodaju :)

Nadam se da cemo ga i vidjeti jos koji put u akciji :)

Dobra i sretna voznja!!

QUOTE=darac81;1223730]Jos malo pa dolazi u moje dvoriste...nadam se da nisam pogrijesio. [emoji6]

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk[/QUOTE]
 

darac81

Novi član
Tu od
20 Lis 2016
Poruka
4
Hvala. Nadam se i ja. Prvo da vidimo sve s tehnicke strane...pa cemo polako na sminku. Hvala na lijepim zeljama.
 

darac81

Novi član
Tu od
20 Lis 2016
Poruka
4
Nije tak to je tvornički jer ima i forumaš Zbalija takvog i to origi tvornički.Servo origi na tim serijama nisam vidio osim samogradnji.Servo volan je imo jedino onaj iz INO Brežice.
uploading pictures
Pozz forumasi... Recite dali je na toj slici originalni hidraulicni volan...posto slika od clana Zbalija nije vidljiva na forumu. Ja sam prije par dana kupio Tomu s istim takvim volanom pa me zanima. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh