• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Massiva ....nema
IMZ...nema
Na kraju uspio naci u Agro dom trgovini .
Pitanje je, jel veliki problem sto su ulosci od lda 820 u lda 672 i moze li to biti uzrok dima...
Hbala
 

dragon730

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
Zna li netko dimenzije četkica za tomu 730 elektropokretač je iskrin.
Evo ako nezna nitko ja skinuo i izmjerio i naručio original 13 širina 9 debljina i 25.dužina
 

Prilozi

  • p_bsx12.jpg
    p_bsx12.jpg
    14.1 KB · Pregleda: 1

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839

Prije 3 mijeseca izpred AMZS gdje rade tehnične preglede. Izgleda, da se bez ikakve brige i sekirancije doveo ovamo. Kako izašlo kod provijere, neznam...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Ne prljaš temu, dapače. Bar si većini pokazal kak izgleda snijeg :)
Dobro došel natrag.
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Drago mi je da se opet javljaš. Ovaj tvoj plato je primjer kak ga treba izvesti na traktorima čija hidraulika nejde dovoljno visoko. Na ovom je kipanje osigurano 100 %, a sila kojom treba potegnuti ručku je bitno smanjena. Bravo Peter! (y):ppozdrav:
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Oko kipanja platoja moglo bi se debatirati na dugo i široko, gdje nema hidravlike problema puno, ali naravno u odgovarajuči temi.
A ja sam razmišljao oko ovih traktora ove dane zbog posebnog izrađenog arnija, upravo ovog modela, sa Petrovog traktora. Slični su bili i na seriji 800, ali ne isti. Znači dupla cijev povezana međusobno. PA sam gledao slike traktora drugih proizvođača(npr BCS VOLCAN), sa samo jedno cevjo. I to još na prednjem trapu. Upitao sam se, koliko je to za vozača dovoljno sigurno???Pogledajte usporedbo-jedna cijev na prednjom trapu novih sodobnih traktora i ova sa slike od Petra... Htijo sam na dugo podebatirati, ali budem kratak oko toga: Ovisi od situacije, kako te osigura, il padneš ti prvi izpred traktora i traktor sa arnijom preko tebe il padneš pod arnij i koliko puta se sve preokrene...
Sijetim se pričanja svog komšije, sad več pokojnog. Preokrenuo se sa ovakvim arnijem i 732-ico. KAzao je, da pao on prvi na tla al traktor nakon toga sa arnijom sasvim pored njega svom snagom udarijo u tlo, tako da cijevi išle u zemljo. Ostao neoštečen čovijek. Znači arnij da, ali varnostni pojas ovdi bi jako bijo koristan. A istina, kad si vezan, ne možeš izskočiti.(i tako dosta se je ljudi spasilo od najgoreg).Al istina kod izpita učijo te, da izskakavanje strogo zabranjeno. Tekom prevrtanja treba se oprijeti volana svom snagom...A sad budi pametam i odreagiraj što se ti čini najpametnije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh