• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Dosta ti toga obiđeš s ,,tomom,,. Lagano se ide pa možeš dobro sve vidjeti i razgledati. Ali opet zbog te sporosti ti se divim da napraviš toliko km.:icon_wink:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Baš u brzini (sporosti) je užitak jer možeš sve razgledat a ti putevi su taki manje prometni a na uru napravim oko 15-17km tak da je to za mene ok.Avta mi je več kroz tedan dosta pa tak u nedelju posle južine na tomu i malo okolo,je,i ga uživam u takvim izletima a ima i pokoji postanak za žeju.:drink:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ovo sam vec mozda i napisao, u mom kraju ima vrlo malo tomi a i to malo sto ih ima vrlo rijetko izlazi na cestu,,,
Najveci gust je onaj osjecaj kad znas da nema osobe koja na njegov zvuk nece okrenuti glavu,,,
Zapravo kad prolazim kroz centar pun ljudi a nema te osobe stare ili mlade koja te ne poprati pogledom,,,
Ponos tad naraste ko kuća,,,
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ja jucer presao 14 km sa tomom i jos mi u usima ono drdanje :icon_e_biggrin: . Ja se tebi divim kako mozes sa tomom putovati na tako daleke relacije. Ja najradije motor uzeo i polako.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ovaj je dvoklipac i ne nabija toliko kak jednoklipac,pa i s vremenom se privikneš.Po ravnome zuji a u brdo malo više puca pa ak ima volje i to se izdrži,važno samo da je malo vetra da lepo hladi u tikvu.A nešto ima i na tome kak Bobič kaže svuda je interesantan a i koje piče padne na račun tome.:icon_thumright::icon_fU:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kod duzeg boravka na tomi ja obavezno nosim slusalice (one sto idu u uho) pa sa njima i muzikom u njima osjetno smanjim buku,,,
Naravno uvijek se ostavi toliko da se cuje kako tomo dise,,,:icon_wink:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
822 mi ima nekako pucketav zvuk hehe nije mi bas ugodan za uši 826 i 830 imaju puno ljepsi dublji...
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Dok se Vi vozate ja sam nešto malo uslužno vozao sijeno par dana, te usput isprobao i prikolicu. Uglavnom odgovara pravljenim potrebama. Nisam nešto slikao evo ovo usput.
Slika0880.jpg
[/url]
capture[/IMG]
Slika0881.jpg
[/url]
free jpeg images[/IMG]

Pozz.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prikolica ti je super za ovaj poso i drva pa i za svašta,več sam prije gledo kad si je radio i šta da kažem za takve namjene prava i odlično napravljena.Ovi prevozi sena su odmor duše samo da nije previše vruče-sunce ubija.:drink:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Dobra je i ja sam zadovoljan, s sijenom je nemogu pretovariti ni pod kakvim uslovima, a to mi je bitno, ja dovezem pa neka tovare koliko mogu i hoće, znaš kako je čim bi ja rekao dosta je ljudi misle ja hoću više tura, ovako guraj koliko može, traktor vozi na štangasu a dosta je široka neće se ni prevrnuti lako. A što se tiče drva to je za moje potrebe tako da ću je ja i tovariti. A vjeruj i meni je najdraža ,,para,, na ovoj uslužnoj djelatnosti. Najmanje goriva, najlakše za traktor, a ja kada hoću pomognem kada neću dobro i jest. Pa mogao bih tih potreba zadovoljiti da ima i još. :eek::
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Taj je več dobro naj.bo kod gazde,uspelo mu je i rebra od cilindra polomit-loš gazda a ne tomo.Stavi sliku celoga da se vidi koliko ga je sa neodržavanjem ili nemarom približio za razhod,pa u delove..:icon_confused:
 

stefan821

Novi član
Tu od
22 Lip 2015
Poruka
1
Pozdrav drustvo, nov sam na forumu pa nisam siguran da postavljam pitanje na pravom mjestu. Imam TV 821 generalno ga sredjujem ali pojavio se problem koji ne mogu odgonetnuti traktor neravnomjerno radi i puca, pumpa i dizna uradjene, creva, filter, podloske takodje i oprat rezervoar.Ventili stelovani Traktor se i dalje ponasa isto. dok na leru radi savrseno mirno. molim pomoc :mur:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Danas kupljen-jeftino i dopeljan sa TVom doma.Kad se renovira i sve sredi če imat tomek dodatni posel sa gumenjakom.To sam nabavil za prevoz kojih dužih stvari-daske ,poneki trupac iz šume i slično što ne mogu sa kipericom zbog dužine.:(whew)::(whew):
pictures upload
image hosting above 5 mb
adult image upload
upload pictures free Bile su gore još one ljestve sa rukama za prevoz sena ali to če ič u drva,ne treba mi.Sutra ču ga oprat sa kirherom jer sad je sav od blata,pa če valjda i pristojnije izgledat.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,679
Njegova korpa skoro pa široka ko i tvoja kompozicija.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ovi kod mene su naučili kako krcat da se ne prosipa,napuni samo jednu stranu kašike i skoro nema prosipanja.Prvi put kad mi je krco zasuo mi celo rudo i tad sam ga malo napizdio i pomoglo je-naučio je.:icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh