• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

dzomba

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
35
Pozdrav, da vam se javim, kupio sam tomu 822 1990 god. U solidnom stanju. Nije sminkan, zadnjih 10 godina, samo je nosio prskalicu u vinogradu. Gume na njemu originalne Rumaguma skoro polovne. Treba mu servisirati samo klip hidraulike, pusta po kap ulja na dnu na neki saraf ili ozraku, sta li je, ali ne pada pod teretom onako na nekih 10 min drzanja.
 

dzomba

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
35
evo ga, koja slika, sa prodavcevog profila, do mene stize sl. sedmice kamionom.


25k4qhf.jpg


5jz1fs.jpg


4ktun4.jpg


a, sto se tice sluzenja, vidjecemo, sad kad stigne, ide zamjena ulja i filtera, pa polako da vidimo gdje su nam granice :)
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Dobro došao u klub Vinkovića. Ako je samo kap na odušak hidraulike, ne diraj ništa, drugim riječima ne čačkaj mečku, povremeno obriši krpom, nekad operi, možda dolij ulja i živi sretno. Budi nježan s ruggeriniem kao s dojenčetom, ostalo je kao i s drugim Vinkovićima. TV 822 je za mene optimum u klasi oko dvadesetak KS; (obratiti pažnju na početak prethodne rečenice).
 

tmzv

Novi član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
7
Pozdrav:
Znali neko gdje se u BiH može nabavit šuplji šaraf što spaja hidrulićno crijevo na klip hidrulike,imam problem padaju priključci kažu da je do tog šarafa on treba imat neki usporivač u sebi kod mene je obični šuplji šaraf.
Hvala.
 

SrdjanMld

Novi član
Tu od
16 Velj 2016
Poruka
8
Pozdrav svima. Kupio sam TV821 pre par meseci i prezadovoljan sam, zavrsi mi bas dosta stvari. Uzet je zbog sadnje voca, ali to jos uvek nije realizovano :p
Zanima me samo da li znate gde ima da se uzme čep za rezarvoar goriva i hidraulike, posto su sad neki nabudzeni čepovi, pa hocu sa ih menjam.
Hvala unapred
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Odkad sam nabavio snežnu frezu od tad nema nit poštenog snega,tak da bi i frezu prodo jer nema posla.A šta če mi ralica,komunala mi pluži 10m od kuče a ono što ostane freza i lopata na točkovima.Sad bi mogo i od ove bceske napravit ralicu sa svojim pogonom:icon_rofl:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Obdukcija več uradjena a sad sve u delove.Što je upotrebljivo ostane,ostalo ide na kile.
180220161552.jpg
[/url] [/IMG]
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Prije dan-dva egipćanin traži motor Acme dizel benzin nebitno ili kosilicu ali isključivo BCS.

Koliko računaš da ćeš da dobiješ kad prodaš na vagu.
 
Posljednje uređivanje:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Danas se situacija promenula,možda dobije još jednu šansu da preživi.Ovo čudo je dugo stalo i potreba bila po svečici pa su je izvadili te ostavili tak.Klip je korozija zablokirala pa sam juče nalio naftu po klipu i preko noči od straha odpustio,još malo očistio cilindar i ok.Iskru ima pa če verovatno i upalit.:cool2:
 

Proximo

Novi član
Tu od
24 Ožu 2014
Poruka
15
TV 818 Koprivnica

Poštovanje i pozdrav svima, pratim forum povremeno več godinama, pa evo juče je bila prilika da sliknem svoga traktorčića, godina 91", ima 400 sati i pripremam ga da ga prvi puta registriram, budući da nikad nije bio registriran..





 

Najnoviji postovi

Na vrh