• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
:-D ah sto ces, grbav teren, sklisko...spotakne se covjek ;-)

Pazi , to se lako riješi samo kažeš DOKAŽI i ćao

Platio sam jednu kaznu za fizički napad koja me koštala nekih skoro 400 evra ali ne žalim ni sekunde , to mi je veoma dobra investicija u životu , posle toga nikome ne pada na pamet da se ''kači sa budalom''
Više ja volim biti budala u očima nekih i nemati problema niti sa lopovima niti sa ''ostalima'' nego biti uzoran opljačkan građanin :icon_e_wink:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Evo sviježa prijava od forumaša Zvonisa. Ukraden IMT 539 selo pored Koške.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Jednostavno ne mogu vjerovat da netko ukrade takav manji traktor... Pa jel toliko stislo?
 
G

GROF

Guest
., čiji je to traktor? 539! ...

Evo sviježa prijava od forumaša Zvonisa. Ukraden IMT 539 selo pored Koške.


., čiji je imt-539 ukraden?., pa nije valja Zvonis ostal bez ferca?., prestrašno.- :icon_e_surprised: ...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mali traktor ali je na ceni. vise lopovi nebiraju sta ce ukrasti samo sto je po njih bezbedno dok nedrpe. kod nas sve pod kljucem moras drzati i opet obiju i kradu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,605
izgleda da ce se morat pa stražarit preko noći,zna se sa čime oko pasa....:icon_evil:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
nije moj ukraden,od prijatelja u selu Subotički Lug,pored Koške,imt 539 sa kabinom registriran,iz zaključane garaže,lopov ušao preko krova,upalio i kroz vrata van
 
G

GROF

Guest
., ki ča vidi neka javlja???

nije moj ukraden,od prijatelja u selu Subotički Lug,pored Koške,imt 539 sa kabinom registriran,iz zaključane garaže,lopov ušao preko krova,upalio i kroz vrata van

., moj zvonis01!, pa ovo je prestrašno???...

., ni druge., moramo svi pripazit i dat se u akciju za potragom ferca; imt539!., možda nebi bilo loše metnut podatke od registracije i broj šasije???... :icon_idea: ... ., da se lakše prepozna otudjeno - ukradeno?...

., l.p., Bog! ...
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
ma u policiji kažu da vjerovatno je već u djelovima i prodaje se u drugim županijama
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
ma u policiji kažu da vjerovatno je već u djelovima i prodaje se u drugim županijama

općenito do tog dolazi samo zbog takve situacije u državi kakva je, ljudi nemaju pa su prisiljeni na kriminal, to niš ne čudi više, a bude sve više i više....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Provjereno i dokazano mnogo puta da se takvim krađama bavi organizirana grupa,koji vole malo nočne akcije a i nisu baš u lošoj financijskoj situaciji,ali ima za takve ljeka samo ja i mrkla noć ,hebeš zakon poslje,kad na sudu on ispadne neuračunljiv i pojeo vuk magare,svakom tom noćnom šetaču treba strgati barem nekoliko kosti:(devil)::(devil):
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Provjereno i dokazano mnogo puta da se takvim krađama bavi organizirana grupa,koji vole malo nočne akcije a i nisu baš u lošoj financijskoj situaciji,ali ima za takve ljeka samo ja i mrkla noć ,hebeš zakon poslje,kad na sudu on ispadne neuračunljiv i pojeo vuk magare,svakom tom noćnom šetaču treba strgati barem nekoliko kosti:(devil)::(devil):

Kolega , upravo tako sto sistem i sud teretiti bespotrebno
namlatis lopuzu drugi put ce izbjegavati i proci pored tvoga a da ne pricamo da mu nece na pamet pasti nesto tvoje uzeti !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,081
Provjereno i dokazano mnogo puta da se takvim krađama bavi organizirana grupa,koji vole malo nočne akcije a i nisu baš u lošoj financijskoj situaciji,ali ima za takve ljeka samo ja i mrkla noć ,hebeš zakon poslje,kad na sudu on ispadne neuračunljiv i pojeo vuk magare,svakom tom noćnom šetaču treba strgati barem nekoliko kosti:(devil)::(devil):
Nebuš ti Ajkula tak brže do svoje dozvole došel :(giggle)::(giggle):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ne opterečujem se ja time,ako ne dadu legalno ja budem ilegalno,ak je crkla krava nek ode i tele,inače ja sam legalist ali ako ne ide ,nema pregovora,napad je uvijek najbolja obrana:cool2::cool2:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja sam jednog komsiju naucio pameti kad je posao da krade. imam stare bodljikave zice i razbacam je po travi i zategnem zicu 2mm na jedini prolaz kojim je mogao doci a da ga nevidi niko. kad sam dosao a druge komsije pricaju kako se negde pijan nagrdio .sav izbusen svud kad je tresnuo preko zice. jos ga ja zezam da je trava vrlo ostra i jos bode. sad vise nepriviruje ni blizu jer sam mu rekao da ce sledece biti jos ostrije
 

loryen

Novi član
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
13
općenito do tog dolazi samo zbog takve situacije u državi kakva je, ljudi nemaju pa su prisiljeni na kriminal, to niš ne čudi više, a bude sve više i više....
a meni se čude u Istri zašto držim belgijanca u dvorištu. Pa nedavno su 3 pršutane napadnute. Traktore ne diraju, ali pršuti i špalete su u điru...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nepozvanog gosta se tesko moze ulovit jos teze ga zatec na djelu, skoro pa nemoguce. Ko je taj sto nocu hoda po svom dvoru i garazama? To i ovi specijalci znadu zato i ima toliko problema. Kod mene u selu je atraktivna nafta koja malo-malo nekom usfali u rezervaru, meni su jedanput iz skladista gdje je mlin i mjesaona ukrali smjesu za svinje i to majstor nije uzeo cijelu vrecu na rame pa hajd vec je iz nje izvadio vise od pol i ostavio na dnu mozda nekoliko kg da imamo za ujutro zamjesat svinjama... posten lopov, mislim imao je obzira. Nestaju buđole, nafta, ulje.. ali za sad sve u nekim umjerenim granicama i fala Bogu jos nikom nije nestao traktor ili auto.
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Nepozvanog gosta se tesko moze ulovit jos teze ga zatec na djelu, skoro pa nemoguce. Ko je taj sto nocu hoda po svom dvoru i garazama? To i ovi specijalci znadu zato i ima toliko problema. Kod mene u selu je atraktivna nafta koja malo-malo nekom usfali u rezervaru, meni su jedanput iz skladista gdje je mlin i mjesaona ukrali smjesu za svinje i to majstor nije uzeo cijelu vrecu na rame pa hajd vec je iz nje izvadio vise od pol i ostavio na dnu mozda nekoliko kg da imamo za ujutro zamjesat svinjama... posten lopov, mislim imao je obzira. Nestaju buđole, nafta, ulje.. ali za sad sve u nekim umjerenim granicama i fala Bogu jos nikom nije nestao traktor ili auto.

Kolega zato postoji tehnologija , 500 kuna kosta kamera s rekorderom koja ti snima tri danas jednom baterijom , samo ju postavis na zgodno mjesto recimo u auto i ona radi a ti kad vidis snimku isprintas slike i odes lijepo lopovu na vrata , naravno naoruzan dobrom palicom koja moze lijepo polomiti noge !
 

Najnoviji postovi

Na vrh