• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ona bi trebo otvarat kak se gas dodaje!

To je kod varijabilnih peraja koje se zakrecu prema impulsu i opterecenju koje se trazi pritiskom papucice gasa.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mislim da nju najviše boli kad staneš sa minom, a iz auspuha dolaze zvukovi plink, plink, plink .....................

Znaci dobro sam informiran nakon takve voznje ili duze voznje najbolje bi ga bilo ostavit da malo na leru radi da se ohladi turbina!
Vidit cemo kakva ce onda sad bit situacija s uljem ako se jako pokvare ici cemo onda na neko novo!
@oficir ali kad nabijes veci gas on mora otvarat a ne stalno bit u mirnom polozaju nekad vakum mora nekud se pomaknut a cini mi se da je @mali plavi reko da njemu se nikud ne mice sta je onda ko meni vakum otiso previse smo otisli off s turbinama drugi put cemo o njima!
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
eh da vidite kaj jedan lik u selu radi dok ga hladnog traktora pali...pogotovo dok je temp. dosta u minusu..prvo ga upali i onda mu nabije tri frtali gasa(75%) i brunda traktor tak neko vrijeme..kaže da se motor prije zagrije...mada mu mnogi ljudi govore nek ga upali i nek ga ostavi pod ler gasom nek se malo zagrije ali on nikaj...nezz sad kaj je z motorom ali čul sam da mu več ima slabi pritisak uljna pumpa ... ja dok ga upalim pustim ga da se zalo zagrije pod ler gasom i idemo...

Da i ja tak mislim i ostavim ga na leru al sam cul da ni to nije dobro jer lezajevi na radilici na niskim okretajima ne dobe dosta tlaka ulja i da se habaju jer je jos ulje hladno i manje tecno. E sad nek nekotveli ak to ne drzi vodu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mislim da nju najviše boli kad staneš sa minom, a iz auspuha dolaze zvukovi plink, plink, plink .....................

Znaci dobro sam informiran nakon takve voznje ili duze voznje najbolje bi ga bilo ostavit da malo na leru radi da se ohladi turbina!
Vidit cemo kakva ce onda sad bit situacija s uljem ako se jako pokvare ici cemo onda na neko novo!
@oficir ali kad nabijes veci gas on mora otvarat a ne stalno bit u mirnom polozaju nekad vakum mora nekud se pomaknut a cini mi se da je @mali plavi reko da njemu se nikud ne mice sta je onda ko meni vakum otiso previse smo otisli off s turbinama drugi put cemo o njima!

Nju vrte ispusni plinovi sto veci gas vise plinova i brze se vrti a ak dostigne previse tlaka tu je sigurnosni ventil koji ispusti da nebi kaj puklo ili se popigalo.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ona bi trebo otvarat kak se gas dodaje!
eh svašta bi trebalo...
Mislim da nju najviše boli kad staneš sa minom, a iz auspuha dolaze zvukovi plink, plink, plink .....................


Tema je ulje i nebum više o upuhivačima zraka, ali za mene je i dalje Inino ulje zakon, mada sam baš nedavno čul da rafinireja u Rijeci je kaput i da ga sad Mađari pune i da je izgleda i toj priči kraj :s:
Navodno na ovim novim karnisterima na kojima piše Ina maziva Zagreb dolaze iz Mađarije
Zna ko kaj više o tome?
mi smo mjenjali ulje v 2 mjesecu ali kante su bile iste kao i prije a i nigdje nisam videl da nekaj piše po mađarskom..
Mislim da nju najviše boli kad staneš sa minom, a iz auspuha dolaze zvukovi plink, plink, plink .....................

Znaci dobro sam informiran nakon takve voznje ili duze voznje najbolje bi ga bilo ostavit da malo na leru radi da se ohladi turbina!
Vidit cemo kakva ce onda sad bit situacija s uljem ako se jako pokvare ici cemo onda na neko novo!
@oficir ali kad nabijes veci gas on mora otvarat a ne stalno bit u mirnom polozaju nekad vakum mora nekud se pomaknut a cini mi se da je @mali plavi reko da njemu se nikud ne mice sta je onda ko meni vakum otiso previse smo otisli off s turbinama drugi put cemo o njima!
ma nikud ta polugica ne mrda...a kolko znam valja ostaviti i običan motor bez turba kada mu je visoka temp. da radi na leru pa se puno brže ohladi nego kad ga ugasiš
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je ko i kod svih motora sa vodenim hladenjem ili prisiljenim zracnim.:icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da sve bi trebalo malo ostavit na leru da se malo ohlade to je dosta par minuta!
@mali plavi provijeri ispravnost vakuma!
@oficir daj mi molim te reci di se taj Bozji sigurnosni ventil turbine nalazi i kaj se bude spigalo i puklo!
valjda nece moderatori zamijerit bas me zanima ovo zadnje objasnjenje!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da sve bi trebalo malo ostavit na leru da se malo ohlade to je dosta par minuta!
@mali plavi provijeri ispravnost vakuma!
@oficir daj mi molim te reci di se taj Bozji sigurnosni ventil turbine nalazi i kaj se bude spigalo i puklo!
valjda nece moderatori zamijerit bas me zanima ovo zadnje objasnjenje!

Pa nije nist obrisano zakaj?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ispravio sam moja greska daj mi pojasni sta sam te pitao jer me bas interesira di se nalazi i kak izgleda!!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da sve bi trebalo malo ostavit na leru da se malo ohlade to je dosta par minuta!
@mali plavi provijeri ispravnost vakuma!
@oficir daj mi molim te reci di se taj Bozji sigurnosni ventil turbine nalazi i kaj se bude spigalo i puklo!
valjda nece moderatori zamijerit bas me zanima ovo zadnje objasnjenje!

Pa daj otvori link od muhanicara di ti je sve slikovno opisano da ne pisem o tome.
Zakljuci logicki kaj bi se desilo da fila max. Kolko moze.i svaka je turbina nastelana na odreden tlak koji je predviden za taj motor te snage.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@oficir ja sam iso u skolu za vozaca i dosta smo ucili o motorima i turbinama jel ti znas koji je sigurnosni ventil to je bas pravilno izgovoren naziv jer mi slosari koristimo naziv vakum to cuvanje turbine ti taj vakum odraduje koji je mali plavi oznacio na slici i niz ostalih senzora i kompjutora na autima koji kod prevelikog tlaka turbine ju iskljuce i bace u safemod meni se to cesto desavalo kad mi je taj vakum riknuo ti nesto procitas na necijem linku pa ides nesto objasnjavat mani se teorije jer u nekim slucajevima ne prati praksu a mogo si rec koji je dio sigurnosni ventil ja sam ga opsirnije napiso ti nisi moro al izgleda da nisi znao koji je to dio!

Neka moderatori premijeste postove u pravu temu i nek ne zamijere ja se ispricavam!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@oficir ja sam iso u skolu za vozaca i dosta smo ucili o motorima i turbinama jel ti znas koji je sigurnosni ventil to je bas pravilno izgovoren naziv jer mi slosari koristimo naziv vakum to cuvanje turbine ti taj vakum odraduje koji je mali plavi oznacio na slici i niz ostalih senzora i kompjutora na autima koji kod prevelikog tlaka turbine ju iskljuce i bace u safemod meni se to cesto desavalo kad mi je taj vakum riknuo ti nesto procitas na necijem linku pa ides nesto objasnjavat mani se teorije jer u nekim slucajevima ne prati praksu a mogo si rec koji je dio sigurnosni ventil ja sam ga opsirnije napiso ti nisi moro al izgleda da nisi znao koji je to dio!

Neka moderatori premijeste postove u pravu temu i nek ne zamijere ja se ispricavam!

Daj otidi na temu koju je kolega malo prije otvoril o turbo punjacima.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Mislim da nju najviše boli kad staneš sa minom, a iz auspuha dolaze zvukovi plink, plink, plink .....................


Tema je ulje i nebum više o upuhivačima zraka, ali za mene je i dalje Inino ulje zakon, mada sam baš nedavno čul da rafinireja u Rijeci je kaput i da ga sad Mađari pune i da je izgleda i toj priči kraj :s:
Navodno na ovim novim karnisterima na kojima piše Ina maziva Zagreb dolaze iz Mađarije
Zna ko kaj više o tome?

INA Rafinerija Žitnjak?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam neki dan kupil ina super5 iz zalihe pise da je proizvedeno 2011 tak da je vjerojatno jos tu delano.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sad sam na stranici Maziva zagreg nasel a oni su u grupaciji ine da imaju 4 prodajna podrucja pa vjerojatno imaju 2 pogona koja proizvode ista ulja. Nemrem taj link stavit tu. Pa ovisi s kojeg je podrucja naruceno ili kupljeno takva je etiketa. Isto ulje.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Evo sličica.
Zanima me u čemu je caka?

Rafinerija Rijeka.


Maziva Zagreb, Radnička cesta.

Ovo donje ulje, Maziva Zagreb je punjeno novijeg datuma.

Brine te naljepnica, ili sam krivo razumio?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ovo donje ulje, Maziva Zagreb je punjeno novijeg datuma.

Brine te naljepnica, ili sam krivo razumio?
Znam da je novijeg datuma.
Brine me gdje je to punjeno?
Načul sam da u Mađarskoj :icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh