• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Znam da je novijeg datuma.
Brine me gdje je to punjeno?
Načul sam da u Mađarskoj :icon_scratch:

Ne mora te brinuti. Mnoga ulja iz INA game su ove godine dobile nove etikete, te neke obnovljene specifikacije. Neka ulja dolaze sa novim INA internim specifikacijama, kao recimo Super 5, a neka su obnovljena i po pitanju drugih specifikacija.

Imamo mi gdje puniti ulja i bez Mađara, bez brige :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da u zagrebu i u rijeci jos uvijek,al do kad vidjet cemo kak ce se stvari dalje odvijat.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Hoće hoće, pa to je tradicija, brend, to se ne stvara ni novcem ni brzinom, to su desetljeća rada, svi proizvodi su stvoreni vlastitim snagama i znanjem, znanjem stručnjaka današnje tvrtke Maziva Zagreb d.o.o.

Pa evo i nedavno su ponovo dokazali svoje sposobnost pustivši na tržište (prije 10tak dana) dva nova motorna ulja za osobna vozila sa najnovijim specifikacijama i odobrenim od strane vodećih proizvođača vozila.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hoće hoće, pa to je tradicija, brend, to se ne stvara ni novcem ni brzinom, to su desetljeća rada, svi proizvodi su stvoreni vlastitim snagama i znanjem, znanjem stručnjaka današnje tvrtke Maziva Zagreb d.o.o.

Pa evo i nedavno su ponovo dokazali svoje sposobnost pustivši na tržište (prije 10tak dana) dva nova motorna ulja za osobna vozila sa najnovijim specifikacijama i odobrenim od strane vodećih proizvođača vozila.

Onda se nekaj dodgada pa valda ih nebudu raz..bali, samo da ne dizu cjene i sve bu ok.
Al se nekak bojim da ih budu raz...ebali,vidis kak su sje firme koje su po 70god uspjesno radile.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ne mora te brinuti. Mnoga ulja iz INA game su ove godine dobile nove etikete, te neke obnovljene specifikacije. Neka ulja dolaze sa novim INA internim specifikacijama, kao recimo Super 5, a neka su obnovljena i po pitanju drugih specifikacija.

Imamo mi gdje puniti ulja i bez Mađara, bez brige :)
Imam još par pitanja za rebe u vezi ulja, ali o tome kad poslikam kante
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ja bum pital, a ti ako znaš odgovor pucaj, a ako ne nikom ništ, samo da uzmem podatke ili poslikam.
Možda sutra.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo danas sam saznal da ina krece sa akcijama ulja od sljedeceg tjedna,super5 bude po 185kn 10l
Transhidro imaju oko 220,a transhghdrol oko 320kn a isto ulje samo drugo pakiranje veli trgovac da je transhidro za drugo trziste
Lancol gdje je motorka nacrtana je jeftinije od klasicnog i veli da jeina poludela razlicite cjene za ista ulja,i da se nekaj dogada s njima da nisu normalni sa varijacijama cjena.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,448
Evo danas sam saznal da ina krece sa akcijama ulja od sljedeceg tjedna,super5 bude po 185kn 10l
Transhidro imaju oko 220,a transhghdrol oko 320kn a isto ulje samo drugo pakiranje veli trgovac da je transhidro za drugo trziste
Lancol gdje je motorka nacrtana je jeftinije od klasicnog i veli da jeina poludela razlicite cjene za ista ulja,i da se nekaj dogada s njima da nisu normalni sa varijacijama cjena.

el to na svim ina benzinskama i jel točna informacija..morao bi još 10 litara super 5 si kupiti..El bi smetalo čemu kada bi si kupio više ulja i kada bi mi stajalo zatvoreno 5-6 mjeseci? U tamnom i hladnom?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
el to na svim ina benzinskama i jel točna informacija..morao bi još 10 litara super 5 si kupiti..El bi smetalo čemu kada bi si kupio više ulja i kada bi mi stajalo zatvoreno 5-6 mjeseci? U tamnom i hladnom?

Ne na benzinskama nego kod trgovaca traktorskih i drugih djelova,evo veki mi trgovac da nekaj ima na akciji ovisi koje pakiranje za isto ulje a ina super5 ide akcija od drugog tjedna.
Benzinske su skupe u pm.
Ulje u orginal ambalazi od +5 stupnjeva na dalje moze vise od godinu dana al neznam tocno kolko stajat,treba pitat.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,448
Ne na benzinskama nego kod trgovaca traktorskih i drugih djelova,evo veki mi trgovac da nekaj ima na akciji ovisi koje pakiranje za isto ulje a ina super5 ide akcija od drugog tjedna.
Benzinske su skupe u pm.
Ulje u orginal ambalazi od +5 stupnjeva na dalje moze vise od godinu dana al neznam tocno kolko stajat,treba pitat.

A neće svi trgovci spustiti cijenu.. Onda budem pričekao, znači poslje 15-stog?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A neće svi trgovci spustiti cijenu.. Onda budem pričekao, znači poslje 15-stog?


Morat ce svi spustit koji vec nemaju te cjene,obavezno obrati paznju na pakovanje ista ulja al drukcije naljepnice ili naziv izmjenjen a cjena drukcija,neznam kaj u ini izvode s tim naljepnicama i cjenama,al ima nekaj u tome za koju je drzavu koje pa je i cjena drukcija.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,448
Morat ce svi spustit koji vec nemaju te cjene,obavezno obrati paznju na pakovanje ista ulja al drukcije naljepnice ili naziv izmjenjen a cjena drukcija,neznam kaj u ini izvode s tim naljepnicama i cjenama,al ima nekaj u tome za koju je drzavu koje pa je i cjena drukcija.

Znači super 5 bi mogao biti pod nekom drugom naljepnicom, iste kvalitete i jeftiniji?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znači super 5 bi mogao biti pod nekom drugom naljepnicom, iste kvalitete i jeftiniji?

Ma ne nisi me skuzil super 3,5,turbo su sa istim naljepnicama samo od iduceg tjedna idu na akciju znaci jeftinije.
A druga ulja od ine imaju drugacije naljepnice ,a isto pakiranje i razlicite cjene kod tih ulja recimo transhidrol,lancol,hidrol,hipenol....treba pogledat jer imaju razlicite cjene neke su na akciji a drugo nije a isto ulje samo drugacija naljepnica.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,448
Ma ne nisi me skuzil super 3,5,turbo su sa istim naljepnicama samo od iduceg tjedna idu na akciju znaci jeftinije.
A druga ulja od ine imaju drugacije naljepnice ,a isto pakiranje i razlicite cjene kod tih ulja recimo transhidrol,lancol,hidrol,hipenol....treba pogledat jer imaju razlicite cjene neke su na akciji a drugo nije a isto ulje samo drugacija naljepnica.

E sad sam skužio..:)
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
E sad sam skužio..:)

Ništa ti nisi skužio, netko širi dezinformacije.

Dali je moguće saznati koji trgovac plasira te tvrdnje kupcima, hvala.

P.S. naravno, po ko zna koji puta INA provodi tzv. poljoprivrednu akciju ulja, to nije tajna, no s ostalim stvarima oko ambalaže, tržišta i cijena se ne bi složio.
 
Posljednje uređivanje:

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Ma ne nisi me skuzil super 3,5,turbo su sa istim naljepnicama samo od iduceg tjedna idu na akciju znaci jeftinije.
A druga ulja od ine imaju drugacije naljepnice ,a isto pakiranje i razlicite cjene kod tih ulja recimo transhidrol,lancol,hidrol,hipenol....treba pogledat jer imaju razlicite cjene neke su na akciji a drugo nije a isto ulje samo drugacija naljepnica.

Oprosti, pročitao sam nekoliko puta tvoj post, i ne mogu shvatiti o kakvoj borbi je riječ.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
...super 3,5,turbo su sa istim naljepnicama..

1. Kako Super 3, Super 5 i Super TURBO imaju iste naljepnice?

A druga ulja od ine imaju drugacije naljepnice...

2. Koja su to druga ulja od INA-e koja imaju druge naljepnice i kakve su to naljepnice?

...neke su na akciji a drugo nije a isto ulje samo drugacija naljepnica.

3. Tvrdiš kako postoje dvije ambalaže, iste ali sa različitim naljepnicama, od kojih je jedna ambalaža (sa uljem) na akciji, a druga ambalaža (sa istim uljem) nije na akciji?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
1. Kako Super 3, Super 5 i Super TURBO imaju iste naljepnice?



2. Koja su to druga ulja od INA-e koja imaju druge naljepnice i kakve su to naljepnice?



3. Tvrdiš kako postoje dvije ambalaže, iste ali sa različitim naljepnicama, od kojih je jedna ambalaža (sa uljem) na akciji, a druga ambalaža (sa istim uljem) nije na akciji?

1 svimai je izgled isti nema 2 razlicite naljepnice za isto motorno ulje od navedenih.

2.recimo lancol koji ima nacrtanu motornu pilu je jeftiniji od onog koji ju nema a oba lancol,transkidro je skoro duplo jeftiniji od transhidrola iste oznake imaju,hidro je jeftiniji od hidrola.....kaj je najsmjesnije taj ducan ima sve te proizvode i razlicite cjene jer ina tak diktira.

3.iste su ambalaze izgled karnistra i kolicina samo razlicite naljepnice sa drugom slikom ili malo drukcije ime,pod 1.i2.sam objasnil.
 

Najnoviji postovi

Na vrh