• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kak ulje u kantici zna da vrijeme prolazi ?
Ulij to brzo u motor jer kad navale google meštri moral ga budeš meni slati poštom ili nositi u reciklažno dvorište ...a to bi bila šteta
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dečki , vm je do zezancije, ali današnja ulja, barem navedeno je sintetsko puno aditiva. Kemija je zeznuta stvar. Teoretski je moguće da su neki aditivi podložni starenju, neovisno je li ulje uskladišteno pored kalendara ili ne, ili ste sigurni da to u praksi nije moguće?

Stvarno me zanima jel netko zna imaju li sintetska motorna ulja rok upotrebe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Iwanho, problem je difuzija vlage u ulje.
Vele daje nekih 5 godina u originalnoj ambalaži.
Gogo, na jednom piše UTTO.
Znači, neka vrsta Transhidrola.
Ako piše SAE80, onda TH 85 bi trebal biti zamjena.
Nemam sad vremena iskati specifikacije ulja. Čudi me da ne piše tip ulja u uputama.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Znači,onda bi transhidrol 85 trebal šljakati?
Strah me da ne zahebem nekaj s krivim uljem,makar nije to svemirski mjenjač. Pital sam par ljudi koji imaju Proxime,lijevaju hipenol 80,jer je hipenol 90 kao pregust,ali mi se čini da bi trans bio bolji...
Onda onaj transidrol x-jd nije dobar za to? Imaš sliku par postova prije...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ZJ, najljepše falim. :icon_pidu:

Nisam nikad obračal pažnju piše li na ambalaži datum pakiranja. Ako piše i ako je friško, onda bi mogel kupiti po povoljnijoj cijeni veće pakiranje koje bi imal za tri godine. Malo pakiranje je skoro 50% draže.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Moreš bez brige.
Tak sam i ja kupovao Valvoline po 25 litri, pa sam ga rabil 3 leta.
 

Lindner

Novi član
Tu od
23 Velj 2015
Poruka
13
Pozdrav kolege!! Imam jedno pitanje u vezi promjene ulja u motoru traktora; zašto je ulje,nakon promjene, odmah crno?? Ulje je Shell Rimula R4 L izabrano po Shell LubeMatch. Inače traktor ima 1500 rh. Kod drugih motora i sa više rh jedno vrijeme je ulje čisto, svjetlo.
 
Posljednje uređivanje:

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Jer se u motoru zadrži dovoljno starog "crnog" ulja koje "oboja" novo ulje.....Nemoguće sprijećiti osim oprat motor iznutra,haha.

Ponekad ljudi znaju ispustit staro ulje, ulit neko najjeftinije ulje i ostavit da motor radi pola sata pa opet njega ispustit tako da malo ispere motor i onda tek sipaju ulje koje če i ostati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Neki motori radi vrste materijala za lezaje radilice jako zacrne ulje. Primjer: IMR motori i Ford/PSA 1.6
 

DavorB

Član
Tu od
18 Ruj 2014
Poruka
64
Neki motori radi vrste materijala za lezaje radilice jako zacrne ulje. Primjer: IMR motori i Ford/PSA 1.6

Kako je to moguče da materijal ležajeva zacrni ulje?

Ravno nikako, zacrni ga čađa od izgaranja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zašto je ulje motora koji voze na plin iste boje kako je ulijano ? ..kaj oni ne deru ležajeve
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ojla Ivanhoo!
Phu ne možem spavati. Pa pišem.
Temo tek sada prvi put vidim, hvala na vezi, pa se odlučijo, da jo pročitam jednom cijelu enkrat, ob priliki.
Ulje, dok ni sipano u motor, po mome nema ruka upotrebe. Rok upotrebe kad sam ti to kazao sam mislijo na vijek trajanja sipanog u motor...Jer tamo se on grije , ohlađa,njemu se miješaju saje od izpaljivanja nafte i dijelovi metala od motora. Onda je tu vlaga zraka, koje kondenzira i meša se sa nim. Naravno najviše u zimi. Zato kaže, da ak motor dugo vrijeme stoji, ulje odcuri dole sa površin i može doći do oštečenja -korozije površin tamo ,gdje je za motor smrtno pasno.VAlj i sijedala ventila i slično. zato u upotrebi motorova, koji jako dugo stoje piše, da nek bi se trebao motor konzerivrati za kroz zimo(bar kod motora motocikla je tako). KAk oto se radi, ne bi rad bij osad pametan, jer se ne sijetim dobro što je pisalo. Samo se sijetim, da negdje pisalo, da treba sipati malo ulja u rupe od sviječk nad klipe i u auspuf našopati nešto, da ne dođe zrak u njega...A ko to radi...
Zato nekvi pišu, da treba svake toliko vrijemena zagnati motor, da se on namaže i ustvari sam film na kliznih površinama. Al sam kažeš, da su ovi zagoni hladni kod motora i najgori. To mi sve kaže na to, da ak nema čovijek posla za traktor, ga bolje ne imation treba da radi...hehe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Proxima ima "primitivni" mjenjač, bez servo komandi (koliko znam) i lamela u ulju.
Tam je najkritičnije ulje za hidrauliku. Dakle, ak radi s običnim Hipenolom, s Transhidrolom može biti samo bolje.

API-GL4 je minimalna specifikacija, koju sva ta ulja zadovoljavaju. No posebnosti čine razliku, koja na nekim strojevima vidljiva. Neka ulja odgovaraju nekom stroju, a neka ne, iako su nazivno jednaka.
 
Posljednje uređivanje:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Reider, držim da se bolje držati preporuke od ZJ nego tvoje. Sintetska ulja su proizvedena kemijskim procesima. Na neki način ih možemo usporediti s bojama, a svi znama da boje imaju vijek trajanja u originalnoj ambalaži. Vjerujem da ulja nisu tak osjetljiva, ali ipak ne bi riskiral da upotrijebim jako staro ulje.

Sjeti se svojeg problema s filterom. Pretpostavljam da je bil pravilno uskladišten, a ipak si imal problem zbog njegove starosti.

Nije mi poznato koliko ljudi za zimski period, ako ne trebaju traktor, konzervira motor. Treba onda na proljeće napraviti dekonzervaciju. Meni se čini bolja opcija dva, tri puta zimi zapaliti motor i zagrijati ga na radnu temperaturu. Naravno za to izabrati "toplije" dane. Za sutra se prognozira temperatura oko +12°C i mislim da je to idealan zimski dan za zimsko "podmazivanje" motora. Sutra planiram malo razdelati, traktor i motokultivator.

Pošto ne bum imal kaj pametnoga za delati, strojevi buju delali u leru, ali mislim da je bolje da delaju na nekih 1500 - 1700 okretaja nego na ler gasu. Upravo zbog boljeg podmazivanja.

EDIT:

Imam još jedno pitanje. Je li bolje za traktorski motor koristiti ulje gradacije 10W-40 ili 15W-40 jednakih API i ACEA specifikacija? Prednosti i nedostatki pojedinog odabira?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Zavisi o temperaturnom području.
10W ide na niže temperature, no mi oduvjek koristimo 15W-40, u oba traktora. Dakle, mineralna ulja. 10W je djelomično sintetičko?
 

Najnoviji postovi

Na vrh