• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Po jednom majstoru koji radi visokotlačna crijeva Akros nije dobar za gumena crijeva preagresivan za gumu pa crijeva puštaju osim prirodne gume a takve skoro više i nema osim crijeva za kočnice .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma jel to i ZJ ušao u klub slikanja kantica ?,hihi
dobro ga primite dečki , dobar je on - predobar
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma nije ulje loše odlično je ali i crijeva moraju biti kvalitetna znači za Casea je kvalitetno 3 puta skuplje jer mora biti isto kao crijevo za kočnice .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ZJ, jel to 20 l pakovanje?

Jbg, tek kad kupim još jedan Same, mada JD 50 odrađuje u velikom Exploreru, nema zamjerki.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Štos je kaj to ulje nije skuplje od JD50. Pogotovo tebi kad odbiješ PDV.

Kupljeno je za rezervu, jer je curilo tlačno crijevo od pumpe do hidraulike (prepravljano kad je bila ugrađivan k kočni ventil za prikolicu), pa je zamijenjeno novim. Sad imam 20 lit ulja viška :)
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja sam za probu uzeo OVO
DSC_0938.jpg
[/url]image post[/IMG]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,320
Misliš da bu ta litra dosta da pokaže u praksi svoju kvalitetu?
Ja (kolko meni godišnje treba) i dalje ostajem na Ininom lancolu, mada imal sam coveka koji je sve pregoreno znosil i potrošil i bil prezadovoljan.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A čuj.... Prvo sam "testiral" 3 faktora u usporedbi sa Iniinim Lancolom. Miris, boju i gustoću ( okus ostavljam onome tko bu se sigurno popiknul na to ). Ta 3 faktora su skoro kao Inin Lancol. Ako i ima razlike u nečemu, to su stvarno nijanse. Kaj se tiče upotrebe kod rada, lanac se podmazuje. Nije došlo do pregrijavanja i samozatezanja. To su prvi zaključci, a dalje bumo vidli.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,320
Mene više muči rastezanje lanca zbog pregrijavanja, a pregrijava se dok je tup.... s zatezanjem nisam imal briga.
Velim, kolko ja godišnje potrošim mogu si priuštiti i da 50 kuna litra dojde. Kad vidim ove kojekakve reciklaže tamne boje odmah mi je muka jer me to podsječa na rabljeno ulje.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Taj M1 sam ja kupio za probu cca 150 litara,isto tako ostao na njemu jer po cjeni po kojoj ga dobijem ispada da točim vodu sa potoka,nikakvih razlika na potrošenih sa možda i preko 500lit nema prema drugim "lancolima" tako da samo peglaj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,320
Ovo je več pravi atest toga ulja, tak da očito je to ulje u redu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
To M1 ulje je manje viskozno (čitaj "rjeđe") od Lancola.
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Meni onaj Testerol od Modriče dobar, ne vidim razliku u odnosu na inin lancol, osim niže cijene
 

Najnoviji postovi

Na vrh